Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Háztartásbeli férjből tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háztartásbeli férjből tényleg kiábrándulnak előbb-utóbb a nők? Nem tekintenek rá férfiként? Mással is történt ilyen?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok itthon azért döntöttünk így mert a feleségem jobban keresett sokkal. Minden házimunkát megcsinálok, a gyerekeket viszem ide-oda.


a kapcsolatunk és a szex már nem olyan mint régen. leginkább semmilyen.. konkrétan 0. pedig próbálkozom..


ráadásul a munkahelyén nyomulnak rá a férfiak, és ahogy megtudják h háztartásbeli vagyok zöld lámpának veszik (ezt egy ismerősömtől tudom aki ugyanott dolgozik). tudom h sose csalna meg de azt is tudom h flörtölni szokott. ez viszont még jobban tönkreteszi a hangulatomat.

felvetettem h visszamennék dolgozni, de hallani se akar róla és csak veszekedtünk rajta. nem igazán tudom mit csináljak, v béküljek ki a helyzetemmel?


2019. júl. 9. 22:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%

Hozz haza valami muffot, míg elvandolgozni, aztán hárítsd rá a felelősséget, hogy elhanyagolt és nem hagyott kibontakozni nő....khmm...férfiasságodban.

32/f

2019. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

"tudom sose csalna meg" max reméled. Alkalom szüli a tolvajt.

Jó lenne ha a napi rutin melett a férfiasságodra is fektetnél energiát így talán újra vonzó leszel a feleségednek.

Sok nőt ilyenkor csal meg a férje hasonló esetben. Erről írnék aztán kifordítod magadnak..

Otthon lévő anyuka (első nagyon várt gyereknél pláne) elfelejt nő lenni. 1-1,5 évig jogos. De a jogos idő alatt elkényelmesedik elhízik. Minnél jobban elhagyja magát annál nehezebb újra összeszedni magát. Pl gyerek miatt kialvatlan nincs kedve jól kinézni,nincs kedve ideje energiája vásárolni magának ruhát dekor kozmetikumokat). Elnyúlt büfifoltos melegítőben +10kg val melyik nő szexi? Miközben a babával lehet sportolni (babakocsis futás,torna ahol a baba a súly).

2019. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

2eves gyerek nyugodtan mehet kozossegbe, neked is jot fog tenni ha felnottekkel vagy, impulzusok ernek, van tema este ha beszelgettek. A mi kapcsolatunk is akkor lett kiegyensulyozott amikor gyes utan visszamentem dolgozni, sokkal tobb ujdonsagot ad egy kapcsolatnak es az anyagiak is egyenletesebben oszlanak meg. Nincs olyan h hallani sem akar rola, mondd meg h ha a gyerek erdeket akarja nezni, a fennmarado idoben ovodaig maradjon o, de neked kornyezetvaltozasra van szukseged.

Egyebkent van olyan ismerosom ahol a no keres tobbet igy apuka reszidos nevelo egy suliban es nyaron is o van a gyerekekkel, anyuka dolgozik. Annak a csaladnak igy jo, szamomra ferfiatlan dolog es fura h az anyuka igy el tudja engedni a gyerekeit, pl apaval a nagyszulokhoz 1 honapra. De ez csak a szemelyes velemenyem. Nagyon szep dolognak tartom ha az apa is kiveszi a reszet a gyereknevelesbol v apasagi szabira megy de ha full timeban marad o, a kapcsolatban a szerepek ohatatlanul felcserelodhetnek.

2019. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

Ideig óráig vonzó lehet egy mai, liberális lófing világban felcseperedett, karriervadász, anyukáskodó nőnek egy ilyen pali, de mint ismert, a nők ízlése évente változik, elképzelhető, ugyanennek a nőnek jövőre már a nőverő macsók lesznek a zsánerei.

Amúgy az átlag nőknek valóban a férfiasabb palik jönnek be.

A maradék az meg....még magáról se tudja, milyen nemű, ember-e egyáltalán.

2019. júl. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ezek életszakaszok mindenki életében, most a gyerekek vannak fókuszban.

Élsz 98 évet, ebből nem fogsz 75-öt így tölteni, gondolom.:)

Ha mégis, akkor az kiábrándító, igen.

Mert 3-4 év alatt okafogyottá válik az egész, mert a gyerekek egyedül fognak járni mindenhova.

Akkor neked lesz időd kijárni sétálni, esetleg mókusokat fogsz fényképezni, vagy elkezdesz futni... és máris mást is csinálsz. Az élet hoz mindig változást.

2019. júl. 10. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
Igen, kiábrándító, bárki bármit mond. Nem szabadott volna belemenned. Állj a sarkadra és közöld, hogy cseréltek. Akkor talán még van remény.
2019. júl. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Hat en orulnek neki 🙂


Hazaerek rend van vacsora a gyerekek okesak ...

Mar csak neha valami extra kenyeztetes kellene pl egy habos furdo maszirozas utana ainom lassu szeretkezes.


Szal nem mem utalnam meg amig ilyen rendes inkabb kielbeznem az elonyeit !

2019. júl. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Én a #7-essel értek egyet. Mennyire jó volna, ha a melóból hazaérve nem kellene nekiállnom főzni, mosni takarítani, hogy aztán este 10-re legyek csak kész a házimunkával.

Gondolom ez csak átmeneti időszak, hogy nem dolgozol. Viszont ha most így van, hozd ki belőle a legjobbat. Amíg a feleséged dolgozik, rakj rendbe mindent, hogy mire hazaér, már csak vele kelljen törődnöd.

Mit jelent az, hogy próbálkozol, de mégsincs szex? Mindig visszautasít? Mert ha ez van, akkor mindenképp beszélned kell vele, hogy mi ennek az oka. Ezt kellene először tisztázni, mert ha nincs intimitás, akkor az ember egyre frusztráltabb és úgy nagyon nehéz jókedvvel és szeretettel fordulni a másik felé.

2019. júl. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Korábban értettél hozzá, hogyan kell felkelteni a vágyát?
2019. júl. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

"tudom sose csalna meg" max reméled."


Szerintem itt már nagyon reménykedni se lehet.

Nulla szex, a feleség flörtöl, a férj otthon a gyerekekkel, ez szinte garancia arra, hogy a nő már tett rossz fát a tűzre.

2019. júl. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!