Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz hogy a felsőokta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz hogy a felsőoktatásban tanuló lányok keresnek maguknak egy bőkezű támogatót?

Figyelt kérdés
Ez csak kamu vagy valóban létező dolog?

2021. ápr. 18. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Igazságtalan dolog. A fiúknak miért nincs erre esélyük? És a férfiak miért gondolják úgy, hogy a nők pénzért megvehetők?
2021. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul ilyen is a nagy számok törvénye alapján, de azért ne számíts arra hogy tömegével vannak ilyen lányok.
2021. ápr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem kellett. A főbérlőm elengedi a bèrleti díjat meg a rezsit. Jó pasi, enélkül is lennèk szeretője.
2021. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3as. Elengedi és nem is kért érte semmit?
2021. ápr. 18. 20:28
 5/14 anonim ***** válasza:

4

Semmit. Néha apróbb ajándékokat is vesz. Egy kis 28m2 es garzon Budapesten.

2021. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Anélkül neki sem indulnak a felsöoktatásnak! (Ezt te igy most komolyan kérdezted? Szerinted minden továbbtanulo lány prosti? Azért ennek gondolj utána máskor, mielött ilyent kiirsz!!!)
2021. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

1: normális férfiak nem hiszik azt, mert normális férfi nem simpkedik egy nő után sem, főleg nem galaxis méretű egóval rendelkező kis csitrik után.

Ellenben a filléres "nemolyanlányvagyok" egyetemisták előszeretettel fejik meg a bétákat onlyfans/puncs/stb platformokon.. azért annyira nem kell félteni ezt a sok modern ribkót..

2021. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Érdekes.

Nem általánosítani akarnék.

Csak minap történt hogy hallottam egy érdekes beszélgetés

2021. ápr. 18. 20:37
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hölgyek mindig is voltak, és lesznek is, nincs ebben semmi újdonság. Azért ha valaki ezt valóban egyetem mellett csinálja akkor nagyon diszkréten. Sajnos amikor én ilyen lányt kerestem akkor az esetek többségében kiderült hogy a felsőoktatás közelében sem voltak de egészen az első személyes találkozásig nem tűnt fel mert jól titkolta.. Számomra nem a végzettség számít viszont az őszinteség fontos. Szóval lehet azért ilyen lányt találni, amúgy annyira megmosolyogtató hogy sokan minket ítélnek el hogy miért fizetünk , sokan ezeket a lányoknak, pedig az lenne a legfontosabb hogy mindenki a saját dolgával foglalkozzon.
2021. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, sok ilyen lány van. Én egyetemista vagyok, ismerek is párat aki tudom hogy gazdag faszival jár össze. Plusz sokszor ha ránézel instára akkor is egyértelmű ha valaki ilyesmit csinál. Pakolja ki a nyaralós luxusautós képeket, közben meg nincs se gazdag családja se ennyit fizető munkahelye.

Nagyon sokan simán belemennek 1-1 ilyen kapcsolatba, ha úgy hozza a a sors. Vannak akik meg célirányosan ilyet keresnek.

2021. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!