Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz hogy a felsőokta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz hogy a felsőoktatásban tanuló lányok keresnek maguknak egy bőkezű támogatót?

Figyelt kérdés
Ez csak kamu vagy valóban létező dolog?

2021. ápr. 18. 20:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
Azért ez durva, hogy még kérkednek is vele, aztán, amikor meg esetleg változtatni akarna az életén csodálkozik hogy nem alkalmazzák mert sokan nincsenek tisztában vele de az internet nehezen felejt, illetve ki tudja hogy kinél milyen kompromittáló képek lehetnek.
2021. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

10es nem vagyok se feszen se instan, így ezért kérdeztem.

Amúgy logikus amit írsz.


11es ez is igaz mert ha ebből él vagy szerez egy kis "mellékes" t az ő dolga és senki meg nem szólna ha diszkréten kezelve, de ha még reklámozza is.

Mondjuk az megint más márkájú luxus nyaralás képet tezs.

Az nem azért csinálja hogy az egyetemen legyen pénze könyvre kamara ruhára albira

2021. ápr. 19. 05:31
 13/14 anonim ***** válasza:
Én pénzt kerestem az egyetem alatt, magamnak. Ösztöndíjnak hívják, kiemelkedő tanulmányi eredménnyel lehet elérni. Mivel olyan szakon végeztem, ahol ez ritkán fordul elő, elég szép összeg volt, amivel lehetett boldogulni. A szaktársaim, akiknek ez nem jött össze, dolgoztak mellette diákmunkában. Cserébe nem aludtak és csúsztak egy-két félévet, mert tanulás mellett nehéz volt. De egy ribit sem ismertem az egyetemen, igaz nem büfészak volt.
2021. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

13 As ez ígéretes.

Ügyes vagy komoly!

2021. ápr. 19. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!