Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Farmer, hosszú nadrág alá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blaise83 kérdése:

Farmer, hosszú nadrág alá nylon zokni, női szemmel... Gáz vagy nem gáz szerintetek csajok, gyakran viseltek ilyesmi ruhakombót? Kiváncsi volnék rá, mert nekem (F37) nagyon bejön, ha egy nő lábfején (cipő és a nadrág szára között megcsillan a harisnya

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 12:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kérdező is olyan, mint sok pasi, akit beindít a nylonharisnya látványa,de nem akarja felvenni, mert azt nőinek tartják.

De mégis nem mindegy, hogy nőinek mondják? Mitől női? Az anyaga miatt vagy mert vékony, vagy mert fényes?

A nylonharisnya, akár boka, térd, vagy combfix, harisnyanadrág a lábat öltözteti, szebbé teszi, vagy elfedi a bőrhibákat, és van a gyógycélú fajta.

Szóval itt volna az ideje, hogy a sima, minta nélküli nylonharisnyát uniszex tegyük, felesleges egy ilyen egyszerű és alap ruhaneműt nőinek felfogni.

Egy pasinak szimplán bejöhet, ha szívesen fel szereti venni, én is gyerek korom óta szeretem hordani, akár télen, akár jó időben rövidnadrággal, nem kellene már ezt nőiesnek tartani. Vannak akik szeretik hordani, ahogy én is és számtalan színű, fajta van amit bátran hordjon pasi is amilyen tetszik neki!

2022. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!