Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Farmer, hosszú nadrág alá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blaise83 kérdése:

Farmer, hosszú nadrág alá nylon zokni, női szemmel... Gáz vagy nem gáz szerintetek csajok, gyakran viseltek ilyesmi ruhakombót? Kiváncsi volnék rá, mert nekem (F37) nagyon bejön, ha egy nő lábfején (cipő és a nadrág szára között megcsillan a harisnya

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 12:00
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ha kérhetem most ne menjük át ebbe a transz/homo/bisex témakörbe köszönöm! :) A téma csakis és továbbra is a nők felé áll fent...
2021. ápr. 21. 14:13
 12/21 anonim ***** válasza:
77%

10. Most ezen felröhögtem, mert eszembejutott, hogy anno a férjem (már csak volt) egyszer télen más harisnya híján elcsórta az egyik vastagabb nejlonharisnyám (testszinűt), felvette a farmere alá, mert ő fázik és,az volt kéznél. Huszonéves, amúgy férfias embert képzelj el...

Oké, vegyen fel, ki mit akar, szíve joga, csak ne csodálkozzon, ha kiröhögik, mert ezt én sem tudom megállni a legjobb indulattal sem.

2021. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kimész az utcára és látod mennyire gyakran viselnek - elég sokan. Mi ebben a gáz? Téged ez izgat, mert fetisiszta vagy, egészségedre.
2021. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező!


Szerinted egy ruhától már meleg valaki?

Akor te még 37 évesen is gyerekaggyal rendelkezel.

Itt egy példa:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Itt ugye férfi ruhákat vesznek fel a lányok, de emiatt egyáltalán nem érzik magukat melegnek.

Ez a beteges rettegés és berögződés a fiúkáknál van hogy nehogy valamilyen úton-módon kapcsolatba kerüljön női ruhákkal mert jújj meleg lesz tőle.

2021. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én egy pillanatig se azt mondtam hogy egy férfi ne viseljen nylon harisnyát nadrág alatt, de akkor ügyeljen már arra hogy ne villanjon ki (a meleg srác akit írtam az kifejezetten ilyen tépett nadrág alatt szeret ilyesmit hordani, hogy kilátszódjon)



Más dolog ha tényleg komfort miatt kell télen, rejtve, meg megint más ha ezt úgy hordja egy férfi, hogy kivillanjon



U.i.: a koromat pedig ne tekints "mentségnek", ugyanúgy lehet véleményem mint Neked, akármilyen idős is vagy. Nem szorulok mentségre, köszönöm :)

2021. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Viszont ha kilátszik a nylon zokni széle, az csúnya.
2021. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

12.

Kissé furcsa egy nőtől olyat olvasni,hogy felröhögtem azon hogy egy férfin harisnya van ha ti konkrétan férfi ruhában mentek ki az utcára.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Na ezeken is lehet nagyot röhögni...


15.

Nézd csak:

[link]


Gyártanak férfi nejlon harisnyát tehát az általad emlegetett fiú takargatás nélkül felveheti tépett farmer alá is. Miért kéne rejtegetni egy ruhát? Hol élünk?

Tiltott felöltözni úgy ahogy én szeretnék? Kérjek engedélyt idegenektől?

Vagy ő a ruházkodása miatt lett meleg? Akkor az összes lány az akiket én linkeltem.

2021. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Rendben, ha szerinted bármit felvehet bárki (amit én is támogatnék, jó is lenne) akkor hajrá


Engem zavarna a sok öregasszonynak meg úgy általában mindenkinek a rosszalló, gúnyos megjegyzései, ha kimennék férfiként az utcára mondjuk egy térdig érő rövidnadrágban, alatta egy kis elegáns pöttyös nejlonharisnyában


Ha komolyan nem zavarnának a megjegyzések amiket kapnál érte, akkor minden elismerésem 😊

2021. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Na megjött az emberünk is...
2021. ápr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

18!

Én úgy gondolom hogy mivel 26 éve testépítek így bármit felvehetek.

Hidd el színte senki nem mer beszólni, persze volt rá példa, de a fiúkának az arccsontja bánta.

A párommal szoktunk összeöltözni, egyszer ő ugyanazt veszi fel amit én, másnap én meg azt amit ő.

Nagyon jó poén. :))

Röhögöm a népet, csak nézni mernek, de kussban vannak.

Szóval ha van egy jókis kidolgozott tested akkor minden belefér.

A szájhősök ebben az esetben hallgatnak.


19!

Na! Te is itt vagy? Szexualitás-öltözködés? Jó ízlésed van..

2021. ápr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!