Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már prostituáltnál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már prostituáltnál?

Figyelt kérdés
Megbántátok-e? Írjátok le, hogy miért!

2021. ápr. 22. 08:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

Én voltam. Többször is. Csak sajnos annyira lelketlen nők vannak már ott a hirdetők közt hogy szörnyű.

Csúnya dolog de kb mint egy automata nő.

Mit kérsz mennyit maradsz?

Ez ennyi lesz.

Fürdőszoba ágy aztán mehetsz.

Nem azt mondom hogy lelkisegély vagy mit tudom én, de na!

Ha volna olyan lány aki fizetős de normális szívesen mennék. De így nem biztos hogy megyke. Max ha olvasok egy lányról jó értékelést

2021. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%
11-es nem mindenki ilyen, én mikor csináltam nem az idővel foglalkoztam meg beszélgettünk is és képzeld még mosolyogtam is.
2021. ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sok jó emlék kötődik nekem rosszlányokhoz ,de voltam szilikon cicis transzikkal is onnan. 23f
2021. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Soha nem mennék prostihoz. Undorító, akinek ahhoz van gusztusa, hogy másikhozzá hasonló nemibeteg váladékával gargalizált előtte. Napjában fél tucattal...
2021. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!