Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, mi lenne ha ebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, mi lenne ha ebben a szituációban lennétek?

Figyelt kérdés

Képzeljétek el azt, hogy egy időre egy pasi bőrébe bújtatok. Ha azt kellene előadnotok egy nőnek, hogy jók vagytok az ágyban, hogyan próbálnátok meggyőzni őt erről, így, hogy elsőkézből az ő gondolkodásukat ismeritek?


A "nem akarnám meggyőzni, nem ezzel kezdeném, sehogy mert nem akarnék pasi lenni" válaszok nem érnek, mivel ez nem véresen komoly, hanem egy játékos kérdés.



2021. ápr. 23. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Hiába játékos kérdés, ha erre kérdezel rá és kizárod a leginkább releváns választ. Ismerem a nőket ezért véletlen sem akarnám meggyőzni férfiként a nőt arról, mekkora ász vagyok. Udvarias lennék, kedves figyelmes úriember, de emellett tennék azért 1-2 kacérabb megjegyzést ami épp eléggé fel fogja kelteni az érdeklődését. A nők imádják ezt a jó fiú vagyok de közben mégse annyira témát;) úriember lennék de úgy megdugnám ha arra kerül a sor hogy még a nevét is elfelejti a hölgyemény:D
2021. ápr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hiába írsz ilyen okoskodó választ, csak a 2. olvastam, mert úgyis tudtam, hogy fog írni a fajtád, mert nem tud szöveget értelmezni :)
2021. ápr. 23. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!