Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » (Leszbikus kérdés) ha erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Leszbikus kérdés) ha erotikus szerepjátékot játszanátok milyen szituáció lenne az? Melyik szerepben lennétek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 25. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Én csatolóssal dugnám a nőket, attól mindig beindulok

23ll

2017. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrnőktől totál be tudok nedvesedni. Ha a barátnőm beöltözne rendőrnek és elkezdene megmotozni, miután falhoz állított terpeszben, az... huhuhúúú
2017. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1# abban hol a szerepjáték? pasinak gondolnád magad?

1# ki hitte volna :)

2017. nov. 25. 21:33
 4/13 A kérdező kommentje:
*2
2017. nov. 25. 21:34
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Én elég pasis vagyok, felcsatolhatóssal meg teljesen beleélem magam. Egyszer olyat játszottunk, hogy nerf puskákkal rohangáltunk a házba, el kellett kapnom. Még meg is dobált ezzel-azzal, meg estem-keltem. Aztán egyszer kipróbáltuk, hogy “‘megerőszakolom” elrabolt állapotában miután lekötöztem. Gyakran csináljnk ilyet. Sokat dob a kapcsolaton, a szexen és úgy mindenen.
2017. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5# ez de jóó
2017. nov. 25. 21:44
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Elsőként mintha nem én is ezt írtam volna 😂fuuuh csak nem írtam le a részleteket. Akkor az 5. Is pasi nem? Kedves kérdező a kesvedért reszketezem.: A párommal úgy szoktuk csinálni hogy ő beöltözik titkárnőnek közben kérdezni szokott tőlem dolgokat ha rossz választ adok, mindig lekerül róla egy ruha darab
2017. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.


Kérdező! Mi az, hogy ki hitte volna? :) Ez mit akar jelenteni? :)

2017. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Megerőszakolós, orvosos, rendőrös, és katonás :) És természetesen én lennék az, akit meg kell erőszakolni, "meg kell vizsgálni/gyógyítani" meg satöbbi.
2017. nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem érdekelnek a szerepjátékok.
2017. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!