Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Hajlandóak lennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hajlandóak lennétek adott szituációban (pl. többnapos kirándulás) egy ágyban aludni egy nyíltan meleg sráccal?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 21:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Dehogyis!!!
2013. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
még akkor sem, ha a haverom...
2013. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nyíltan meleg vagyok, azaz a kérdésből a másik fél is lehetnék akár.


És én sem aludnék egy ágyban hetero sráccal,

ha nem jönne be, akkor zavarna a helyzet,

ha tetszene, akkor meg főleg nem tenném, mert kínszenvedés lenne a közelemben tudni, anélkül, hogy megérinthetném.


Szóval nem, nem jó ötlet!

2013. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy fiú és lány sem alszik együtt, ha nem egy párt alkotnak, úgy meleg fiú - hetero fiú páros sem egészséges!
2013. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Mi az hogy? Szivesen aludnek egy meleg sraccal egy agyban, mert biszex fiu vagyok. Amugy az elottem szolonak megy a zold.
2013. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

fiúként lánnyal semmi gond az egy ágyban alvással, még akkor sem hogyha nem egy párt alkottok(az elején).

fiúval addig nincs gond, még közeli rokon, hegyi buliba ittasan, vagy SOS megoldásként így lehet elszállásolni egy barátot.

Baráti körömben nincs meleg, szóval nem tudom milyen, de ha aludnék is, seggel a falnak.

2013. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Akkor inkább lányokkal kellene aludnia? Az megint problémás, ha a lánynak nagyon bejön... Vagy teljesen külön? Az meg nagyon kiközösítő lenne.
2013. jún. 6. 21:35
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyíltan meleg, akkor igen, inkább lányokkal. Jó eséllyel ő is jobban érezné magát.

Te szervezed a kirándulást? Mert akkor kérdezd meg inkább ettől a bizonyos sráctól, hogy ő mit szeretne!

2013. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Jó érzésű meleg srác éppúgy nem fog kikezdeni a férfi hálótársával, ahogy valamirevaló hetero pasi sem használná ki a helyzetet egy lánnyal ilyen szokatlan körülmények között.


Viszont mindkét srácnak nehéz éjszakája lenne, és nem lenne könnyű másnap egymás szemébe nézni...


Nagyon rossz ötlet!

2013. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
szimplan odatévedne a kezem a farkahoz
2013. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!