Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez jogosan esett rosszul?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

Szóval nálam automatikus hogy szájjal kielégítem a barátomat, szeretem is csinálni egyébként, de ő nem viszonozza nekem pedig elmondtam hogy jól esne, de nem erőltetek rá semmit, amit nem szeretne. Azzal magyarázza hogy nem csinálja hogy úgy látja, hogy az ujjazást jobban élvezem meg hogy ő nem tud jól nyalni.

Most koronás lett és azzal viccelődött hogy na most kiny*l mert most nem érez ízeket, így az én p**na ízem sem. Mondtam neki hogy honnan tudja hogy milyen egyszer sem próbálta. Csak szerintem önző dolog ez tőle és jogosan sértődtem meg ezen a kijelentésen?



2021. ápr. 25. 10:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Elárulta magát. Nincs gusztusa hozzá, azért nem csinálja. Szerintem nem a megfelelő emberrel vagy együtt.
2021. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nekem még sosem csinálta azt sem tudja milyen...pedig ápolom magam lent is
2021. ápr. 25. 10:42
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
önző pali, dobd ki, keress hozzád illőt
2021. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
És egyébként ujjazás után is látom hogy nem mer hozzáérni mondjuk az ágyához azzal az ujjával ami bennem volt...úgy csinál, mintha mocsár lenne, pedig teljesen tiszta vagyok, mindig megfürdök előtte
2021. ápr. 25. 10:44
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem nedvesedsz?
2021. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De, csak nem értem mit kell úgy csinálni mintha valami undorító dolog lenne
2021. ápr. 25. 10:48
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

jogos hogy rosszul esik!

Legalább lenne egyenes és mondaná meg mi baja!

F

2021. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy Veled van baja, lehet, hogy alapból taszító számára a másik ember testnedve. Sajnos ezzel nehéz mit kezdeni neki is...

De a legjobb lenne, ha beszélnétek ezekről a dolgokról. Ha kiderül, hogy igazad van, utána ráérsz eldönteni, hogy akarod e vele folytatni.

2021. ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy büdös gyökér, nekem a punci egy szentély!
2021. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Ha gondolod írj. Én szívesen beszélgetnek.

40f

2021. ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!