Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról a férfiről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a férfiről, aki büszke a farkára?

Figyelt kérdés
Szíve szerint mutogatná mindenkinek, az erekciójára büszke, mint vmi Istenre úgy néz a saját nemi szervére. Sok ilyen elmebeteg van?
2021. ápr. 25. 11:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Még mielőtt bárki kérdezné: nő vagyok, tehát nem én mutogatnám a nem létező férfi nemi szervem.
2021. ápr. 25. 11:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom a meretemmel es a kinezetevel, de nem szoktam mutogatni
2021. ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra, hogy nem szokott lefeküdni senkivel, nem tudja milyen szeretkezni valakivel.

Ennyi.

2021. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem visszataszító ez a magamutogatás.
2021. ápr. 25. 11:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Idősebb férfiről van szó, 40 feletti, nem szűz!
2021. ápr. 25. 11:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamiből kell nyerni önbizalmat XD
2021. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Azt gondolnám hogy primitív, önértékelési problémákkal küzdő férfiról van szó. Nem mellesleg büszkének lenni nem egy testrészre kell, mivel az adott, genetika, úgy születtünk. Büszkének lenni valamilyen elért teljesítményre lehet, amit az illető saját szellemi vagy fizikai teljesítőképessége által ért el.

L

2021. ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt, gondolnám hogy egy bunkó....

Én is büszke vagyok rá, mert szerintem (de legfőképpen partnereim szerint is) esztétikus és sokáig bírja. Mégsem akarom senkinek sem mutogatni.

2021. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!