Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan viszonyultok a molettebb lányokhoz?

Figyelt kérdés

Volt egy műtétem 2 éve, azóta folyamatosan szedem fel a kilókat, és a leadásuk nem egy egyszerű feladat, főleg mostanság, amikor még konditerembe sem lehet menni.

Sokkal nehezebb lett a társkeresés, és érdekelne, hogy szerintetek ne is próbálkozzak addig, amíg le nem adom a felesleget, vagy vannak olyanok, akiknál ez nem annyira fontos?

Én mindig úgy tartottam, hogy nem az ember külsejébe, hanem a személyiségébe kellene beleszeretnünk, de az értékek a mai világban eléggé a feje tetejére fordultak már. (Nyilván az, hogy valaki igénytelen, az teljesen más téma.)

29/N



2020. nov. 30. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kérdést olvastam el. Nem érdekel, ki hány kiló. Magasról lesz*rom ha sovány, ha kövér ha átlagos. Mindegy.
2020. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%

Csak a kövérek mondjàk hogy a belső számít.

Nem akarnèk megismerni egy kövér nőt mert nem tartom vonzónak.

2020. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekel, ki hány kiló, de nem mindegy a kinézet, a kisugárzás, az összbenyomás. Ez már ízlés dolga, de nekem kimondottan bejönnek a husisabb csajok, kinek mi tetszik.
2020. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
En szeretem a molettebb testesebb csajokat, sot en inkabb csak hozzajuk vonzodom
2020. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek, de ha te nem érzed így jól magad, akkor az hidd el, kifelé is látszódik.
2020. dec. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem túl szőrös, vagy nem lóg nagyon a melle, akkor bejön a duci forma. De szerintem is a belső fontos, meg hogy vidám legyen a csaj. Biztos a te környezetedben is van olyan husi nő, akiért mégis megvesznek a pasik, mert látszik rajta, mennyire jól érzi magát a bőrében.
2020. dec. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Milyen műtét az ami miatt csak ugy felszaladnak kilók?
2020. dec. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint tetszenek a husisabb nők. Ugyan úgy lehet vonzó, mint egy vékonyabb. :)

Az,hogy kit, mi vonz az teljesen egyédi dolog.

Egy jó kisugárzás, megnyerő személyiség nagyon sokat ér. A külső nem minden, persze legyen igényes, adjon magára. :)

18/L

2020. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Ameddig valaki normális velem addig én is az vagyok vele.
2020. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egyáltalán nem tetszenek, de ez ízlés kérdése... látod rengetegen vannak, akiket ez nem érdekel. Csak meg kell találnod az ilyen emberek közül a neked valót.
2020. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!