Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan reagálnátok egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok egy ilyen szülinapi ajándékra a párotoktól?

Figyelt kérdés

Szülinapomra a barátnőmtől egy (egyébként esztétikailag nagyon ízlésesen elkészített) világtérképet kaptam, aminek a címe az, hogy "Városok, ahol szexeltünk..." és pirossal be van jelölve rajta az összes ilyen város. A pandémia előtt egész sokat utaztunk, tehát már most is szép számmal vannak bejelölve helyek rajta, illetve a jövőben is tervezünk utazni. Ő azonban a nappaliban tervezte kirakni a falra, én azonban nem akartam, úgy gondolom, ez nem tartozik senkire, akik vendégségbe jönnek. Már azon is megsértődött, amikor javasoltam, hogy a hálószobában tegyük ki (bár a falra ott sem szívesen akasztanám, hiszen azért néhanapján ott is megfordul rajtunk kívül más). Mit gondoltok? Jogos volt a sértődöttsége?

25F/20L



2021. ápr. 27. 10:22
1 2
 11/20 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Az ajándék kedves és aranyos, de: Maximum a hálószobába való. Semmiféleképpen sem közösségi térre.
2021. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
ha a feliratot ellehetne rejteni akkor olyan lenne mintha csak arról lenne térkép ahol jártatok de szerintem is gáz így kitenni a falra azért pl ha szülők átjárnak az azért elég kínos XD. én pasi vagyok és szerintem is gáz azért ezt közszemlére rakni amugy nemrosz ajándék kicsit fura de egyéni XD.
2021. ápr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az jó ötlet lett volna, ha nem írja rá direkt ezt a címet. Úgy simán ki lehetne rakni. A vendégek úgy se jönnének rá a valódi jelentésére, nektek meg egy közös titok lenne, amin jót nevettek.:D
2021. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a korábbiakkal, vicces, én venném a poént de nem raknám ki sehova.


Sőt meg titkot sem kell csinálni, ha jönnek a barátok és szóbakerúl hogy jartatok pl Prágábann nyilván ők is sejtik/tudják hogy nem tartóztattátok meg magatokat:D


De a falra én se raknám ki.


21N

2021. ápr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Jópofa ajándék, ötlet de nem a nappaliba való. Hálóba is csak akkor ha mások oda nem járnak be. Ennyi erővel az együttlétetekről készített képekkel is dekorálhatnátok a nappali falát. Ez a ti magánügyetek nem másokra tartozik.
2021. ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
21%

»8


De azt azèrt tudjátok, hogy a turizmus és a repülés az egyik legkárosabb tevékenység a Földre nézve? Próbáljatok mérsékletet tanúsítani, otthon is lehet dugni!


7

2021. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos a sertődöttsége, ha valaki, én imadom a szexet minden heten másik csajjal vagyok de ilyet én sem tennék ki, mert ha megyek hozzatok nem erdekel h ti hol dugtatok.
2021. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%

Ha azt szeretné a párod, hogy mindenki tudjon az intimdolgaitokról, akkor az nagy baj.

Ilyet nem tehet a párod! Ez magánügy.

2021. ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
én nem sértődtem volna meg ez egy intim ajandek nem való közszemlére
2021. ápr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Jo pofa szerintem is😀👍👍👍de szerintem tedki :Instára,face,Tiktok-ra,nagyon menő👍😁
2021. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!