Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Örömlányt ilyen kéréssel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömlányt ilyen kéréssel felkeresni?

Figyelt kérdés

A kedves kuncsaft szeretné elfenekelni és megvizsgálni eszközökkel, mintha ő lenne a nőgyógyásza. De szexet pl. nem kérne. (még orált se)


:DD

Adok szavazati lehetőségeket is.



2021. ápr. 30. 18:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10, elsőre nekem is az volt a reakcióm amúgy, ami neked, de aztán gondolkodtam rajta és arra jutottam, hogy biztos másfajta kiszolgáltatottságra gondolhatott a 7-es válaszoló, de mostmár kíváncsi lennék az ő véleményére is. :D
2021. ápr. 30. 19:33
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem hinném,hogy belemenne.De csak azért,mert nem szeretik,ha meg kell erőltetniük magukat.
2021. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Felkereshetsz, de normál prosti nem fogja bevállalni. Olyan "szolgáltatót" keress amelyiknél BDSM, szubmisszív szavak szerepelnek. Nem lesz olcsó... (a BDSM-ben utazó prostik többsége dominát játszik, abból is nagyon kevés az igazán profi nem csak "veszek egy pálcát a shopban mert úgy +10 ruppót tudok kérni" típus).
2021. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg
2021. máj. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Bolcs_Elek ***** válasza:
Biztosan talalsz ilyet. Max kirohog ha latja milyen bena vagy nogyogyasznak :)
2021. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van olyan prosti, aki úgy hirdeti magát hogy vállal "orvosi-medical játék"ot. Ha ilyet hívsz fel, valószínűleg elvállalja ezt is.
2021. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!