Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ciki lenne felkeresni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki lenne felkeresni egykori egyéjszakás szexpartneremet?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok. Másfél évvel ezelőtt találkoztam egy férfivel, akit régebbről ismertem. Nagyon jól elbeszélgettünk, aztán egyéb dolgok is történtek. De csak egy éjszaka volt, azóta sem tartjuk a kapcsolatot, ahogy előtte sem.

Most megláttam fb-on a profilképét és gondoltam, hogy nosztalgiáznék vele :)

De mégis hogy hozzam fel, mit írhatnék? Nem kínos bejelölni ismerősnek?

Normális válaszokat légyszi!

Kritizálókat és privi üziket nem kérnék :)


2018. febr. 7. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Persze jelöld be. Hidd el örülni fog neki és még az se kizárt hogy ő ír rád. Ha meg nem, akkor amikor egyszerre vagytok online akkor írj rá hogy mizu hogy vagy? mi történt veled az elmúlt 1 évben? és ha olyan a fogadtatás akkor nagyon hamar a bugyidba kerül megint :D
2018. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Egyébként pont a szülinapom előtti estén találkoztunk és hajnalig együtt voltunk, ő volt az első, aki felköszöntött. Jó kis szülinap volt így :))


De akkor sem értettem, hogy miért nem keresett, pedig állítása szerint jó volt.

Az lemaradt, hogy egy társkeresőn találtunk egymásra. Szóval írhatott volna, ha akar :(

2018. febr. 7. 22:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyszeri volt.

Nem keresett, biztos oka volt.

Inkább izzítsd be újra a tindert és legyél nyitott.

2018. febr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

:)


Ennyit szoktak küldeni a csajok, ha akarnak tőlem valamit. Ne jelöld be, mert az már indiszkréció (lehet hogy van csaja és profilozza új ismerőseit, ezért kellemetlen lenne visszajelölnie). Egy mosoly jel még nem kapaszkodás, de egyértelmű jelzés a szimpátiára.

2018. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem örülne neki, ha újra meghúzhatna:)
2018. febr. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 miniviki ***** válasza:
49%
Szerintem jelöld be,ès írj rá . ha eddig se beszèltetek nincs sok veszteni valód:) ès a mesèltek alapján biztos ,hogy te is kellemes emlèk vagy a számára.:)
2018. febr. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem 1 patront tuti megersz meg neki, szal nincs veszitenivalod a megkeresessel. Max visszautasit. Na es akkor mivan?
2018. febr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor megpróbálom! :)
2018. febr. 8. 10:43
 9/11 A kérdező kommentje:

Bejelöltem ismerősnek facebookon 1 órával ezelőtt. Most láttam, hogy törölte és be van állítva, hogy ne tudjam őt bejelölni :)

Na akkor ennyit erről.

2018. febr. 8. 13:45
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Ahogy már írtam, indiszkréció a facebook bejelölés. Ha van csaja simán kiprofilozta volna, hogy barátjának olyan új csaj ismerőse van, aki nem ismerőse egyetlen kollégájának, volt osztálytársának sem, és ilyenekből szokott lenni balhé...


A jó oldala meg az, hogy 30 évesen még nem kéne megalkudnod. Keress olyan férfit, akitől szexpartnernségnél több megbecsültséget is kaphatsz.

2018. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!