Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokról van itt lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokról van itt lány akivel beszélhetnék?

Figyelt kérdés

Régen lenéztem a prostikat, aztán rákényszerültem hogy “kipróbáljam” mert hirtelen kellett a pénz. Alig voltam fent 1 hétig de már minden szart megtapasztaltam...Ez a világ legveszélyesebb, legrémisztőbb munkàja!

Megloptak, megaláztak, megütöttek, egy csomóan el se jöttek az időpontra igy másnak aki jött volna, nem tudtam kiadni, a telefonban folyamatosan szidnak engem, pedig nem is ismernek és kedvesen szólok hozzájuk, volt aki fenyegetőzött hogy megöl... Ahogy meglett a pénz, le is vettem magam az oldalról. Ez életem legrosszabb hete volt, mentális problémákat okozott, már ki se merek lépni a hàzból, félek éjszakánként....

Hogy létezhetnek ilyen szörnyű férfiak? És akkor még a prostikat nézik le... életem legszörnyűbb tapasztalata volt ez, senkinek nem kivànom... :(


2021. máj. 2. 16:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%
Kedves kérdező, nem veszi be senki ezt a maszlagot. Mi lenne a célod?
2021. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
Keress fel egy szexuálpszichológust. A traumát mással nem igazán tudod feldolgozni.
2021. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hát sajna tényleg vannak ilyen sztorik rohadtul nem értem mi van az ilyen férfiakkal,emberekkel miért kell hívogatni fenyegetni stb.

Az meg hogy megüt nem is értem te gondolom egy panelban csak fel figyelnének a kiabálásra.


Nem tudom milyen srác vagyok de gondolkodom hogy elmegyek egy lányhoz bár amennyi félélem és gátlás van bennem nem fogok.

Viszont ha mennék mindent szépen le beszélnék korrekt lennék ha 1 óra akkor 1 óra viszont elvárnám ugyan ezt a lánytól. lehet ettől még inkább bunkó pasi leszek de nem érdekelne hogy a lánynak mi jó pl nem nyalnám mert nem szeretem,fájdalmat semmiképen nem okoznák de ki élvezném az egy órát.

Hiába vagyok rendes az üzlet az üzlet én fizetek azért hogy nekem minél jobb legyen ennyi. Persze minden meg beszélnék vele. Most hogy bele gondolok lehet még is erősen benne van ez a gondolataimban.

2021. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!