Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 1-tő 10-es skálán mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1-tő 10-es skálán mennyire szánalmas, hogy 24 éves létemre csak egy lánnyal voltam még?

Figyelt kérdés

Igaz, azzal az eggyel rendszeresen, mert hosszútávú kapcsolat volt.

Most lehet azzal jönni, hogy “csak az gáz, amit annak érzel”, meg hogy “normális”, de valljuk már be, hogy kibäszott ciki.



2021. máj. 2. 20:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szánalmas, nekem is 19 évesen volt az első komoly kapcsolatom, sajnos egy év után vége is lett. A következő kapcsolatom pedig azóta is tart, immár 28 éve 🤷‍♂️
2021. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. Én teljes mértékben örültem, hogy barátomnak csak 1 barátnője volt előttem és csak 1 lánnyal szexelt. Nem lúzer emiatt. Inkább normális, szerintem az gáz aki minden este mást kúúrogat, mert az azt jelenti, hogy nem tudja megtartani a csajokat aztán evvel tud érvényesülni. 😊

Evvel természetesen nem szeretnék megbántani senkit!

2021. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
10%

Nagyon gyenge . Pár év múlva a fejedet vered majd a falba mikor nyáron a fiatal csajokat nézed majd ők meg csak egy vénembert látnak benned. Vagy amikor majd a más által elhasznált nővel leszel együtt ...

Addig élj amíg tudsz és használd ki az időt mert azt nem tudod pótolni

2021. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%

Nem gáz. Hamarabb összejönnék egy ilyen pasival, mint egy olyannal, aki már a fél városon átment. Az olyat nem tudnám komolyan venni.


Inkább az a gáz, hogy te ezt annak gondolod.

2021. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
36%

#14 feltételes mód , mert soha nem jönnél össze ilyennel, csak jó ez a kamu álszent dumát nyomni ...

Ha egy morzsa igazság is lenne az ilyenbe akkor pl a kérdező vagy én és még több ezer hasonló srác nem lenne egész életében egyedül

2021. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%

25 éves létemre csak egy pasival voltam, a férjemmel.


Buuu mekkora gàz vagyok 🙄 Az a gàz, hogy a szexuàlis partnereid szàma alapjàn értékeled magadat.


n25

2021. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
42%
16, én pártolom hogy ne az emberek ne keféljenek füvel- fával, de félek hogy egyszer rá jössz, nem érte meg. Az a helyzet ha egész életedben egy pasival vagy akkor talán azért nem vágysz másra mert azt se tudod milyen jó lehetne. Talán. De olyan 30 fölött a legtöbb házaspár szexuális élete megromlik és olyankor szoktak a nők is szeretőt tartani. Félek hogy ez rád fokozottan igaz lesz. De remélem tévedek.
2021. máj. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
89%

Biztos tévedsz 😊 Sose csalnék meg senkit. Engem megcsaltak és sz*r volt. Meg nem vagyok gerinctelen :) A férjem remek szerető és nem fogom megbànni, hogy 18 éves koromra nem b*szott meg mindenki IS.


18 évesen vele vesztettem el, 7 év alatt semmit sem romlott a szex, sőt.


30 év felett megromolhat, mert mindenki elereszti magàt, nem vonzódnak annyira, a gyerek miatt sok a stressz stb.


De szerencsére egyikünk se nyomorék aki a megcsalàsban keresne megoldàst.


16 voltam

2021. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
89%

11.

Ezt akarod hallani nem? :D

Ugyan már, a szexuális partnerek száma nem mérvadó egy komoly kapcsolatban egyáltalán. És most valóban egy rakás anonim vadidegen véleményére akarod alapozni azt, hogy saját magad milyennek lásd?

2021. máj. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire. Most leszek 21 és ugyanígy távkapcsolatban élek 2,5 éve, soha nem volt más barátnőm, ő volt az első minden téren. Nem hiszek a hook up kultúrában, szerintem teljesen normális ez az életmód (eltekintve attól hogy a táv kapcs egy hatalmas lelki kihívás) annak ellenére amit itt sokan mások mondanának.
2021. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!