Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 1-tő 10-es skálán mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1-tő 10-es skálán mennyire szánalmas, hogy 24 éves létemre csak egy lánnyal voltam még?

Figyelt kérdés

Igaz, azzal az eggyel rendszeresen, mert hosszútávú kapcsolat volt.

Most lehet azzal jönni, hogy “csak az gáz, amit annak érzel”, meg hogy “normális”, de valljuk már be, hogy kibäszott ciki.



2021. máj. 2. 20:20
1 2 3
 21/22 1Léna ***** válasza:
100%

Fontosabb inkább azon elgondolkodni, hogy az első kapcsolatod miért nincs már meg? Azaz milyen tanulságok vonhatók le belőlle? Mit lehetett volna tenni a fentartása érdekében? Azaz mit vagy hajlandó tenni egy hosszútávú kapcsolatért?

Arra azért készülj fel, hogy nincs tökéletes társ. Mindenkinek van hibája, gyengesége, amit egy szerető kapcsolatban a másik fél erőssége egészít ki. Hangsúlyozom a szerető kapcsolatot, ahol mindkét fél kölcsönösen és folyamatosan fáradozik a társa boldoggá tételében. Segíti a másik erősségeinek kibontakoztatását.

2021. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

"feltételes mód , mert soha nem jönnél össze ilyennel, csak jó ez a kamu álszent dumát nyomni ...


Ha egy morzsa igazság is lenne az ilyenbe akkor pl a kérdező vagy én és még több ezer hasonló srác nem lenne egész életében egyedül"


A kérdező nyilván nem volt egész életében egyedül, volt egy komoly kapcsolata. Az megint más, ha valaki antiszociális, elhanyagolja a külsejét, stb. Az NEM azért nem talál magának párt, mert nem dugott fűvel fával. Itt az ok és az okozat pont fordítva van. 14-es voltam

2021. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!