Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincsenek ilyen nők?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek ilyen nők?

Figyelt kérdés

Legtöbben az ideális péniszméretről nagyon visszafogottan nyilatkoznak. Gondolom nekik alapból nincs hüvelyi orgazmusuk, így valóban mindegy számukra.


Aztán vannak a nagyszájú (jellemzően szűz) kibicek, akik bőven átlag felettit tartanak csak elfogadhatónak.


Nyilván van, aki a fenti halmazoknak nem tagja, hanem van tapasztalata és tudja, hogy pl x cm-nél hosszabbat nem képes befogadni.


Olyan nők miért nincsenek, akiknek az átlag feletti (vagy még éppen átlag) hossz az ideális, de átlag (esetleg attól picit vékonyabb, hangsúlyos makkal) vastagság a jó?



2021. máj. 5. 11:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
98%
Csak én nem értem a kérdést?
2021. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Az fel sem merült benned, hogy nincs megfelelő számú tapasztalatuk?


Mint pl. nekem a férjem a harmadik, egyben utolsó férfi az életemben, akivel szexeltem. Mindhárom pénisz különbözött, de mindhárom okozott orgazmust. Ugyanakkor én is változtam, hiszen a szüzességem elvesztése óta eltelt 19 év. A szülés előtt soha nem volt hüvelyi orgazmusom, azóta meg csak az van (10 éve).


Különben meg sosem mértem le egyik szerszámot sem, minek tettem volna ilyen hülyeséget?

2021. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%

Ömm... nagyon sok benned a frusztráció a nők irányában.


Most az a bajod, hogy vékony a farkad?

2021. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Neked magaddal van problémád, ahogy az előttem hozzászóló megírta, és az ebből fakadó haragod nők elleni gyűlöletbe csapott át...mennyi ilyen pszichopata mászkál még köztünk...csodálkoznak, ha mi nők alaposan megválogatjuk, kivel osztjuk meg az életünket...menj el orvoshoz.
2021. máj. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
3-as, nem az a bajom, mert nem kimondottan vékony. Nem vastag, de hosszú. A bajom az, h nem nagyon találni olyant, akinek pont ez lenne ideális. Szeretném megtudni miért nem találok
2021. máj. 5. 11:52
 6/36 anonim ***** válasza:
98%
Lefordítom: Önbizalmi problémám van a farkam miatt, a csúnya rossz nők meg nem borulnak térdre előttw.
2021. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

6-os, ne akarj fordítani, mert nem egy nyelvet beszélünk. Nincs bajom a nőkkel, és a csábítással sem.


Ez nem önbizalomhiány, hanem akinek ideális vastagságban, annak nem tudom teljesen betenni. Az meg nekem nem olyan jó...

2021. máj. 5. 12:25
 8/36 anonim ***** válasza:
97%
Akkor a méretre rendelhetö szexbábukat neked találták ki. Hajráááá!
2021. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Hány centi? Most már komolyan érdekel :D
2021. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle farokkal találkoztam eddigi életem során, mind ki tudott elégíteni, egyszer volt hüvely orgazmusom, 18/4,5 farokkal a volt pároméval, kíváncsiságból mértem le.

Volt 14 cm is és 20.

Szóval érdekes lehet a farkad, ahogy ez lejön a kérdésedből.

2021. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!