Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mièrt nincsenek terhes tüneteim?

Mièrt nincsenek terhes tüneteim?

Figyelt kérdés

9.hètben járok!

Nincs semilyen terhes tünetem!

Lehet gond a babával?

6 hetesen voltam uhn.akkor mèg nem mutattak szívhangot!

Legközelebb 11 hetesen kell mennem.

Ha esetleg nem èlne a magzat kell,hogy legyen valamilyen tünet?

Vèrzès,vagy hasgörcs?


2019. ápr. 7. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem kotelezo terhestunetnek lennie. Van aki az egesz terhesseg alatt teljesen jol van viszont en is a 10 het korul kezdtem a hanyos idoszakot es elhuzodott a 24-25. hetig is. Szoval nem ugy megy ahogyan a nagy konyvben megirtak. Valoszinuleg eszrevetted volna ha elmegy a baba mert az verzessel jar. Hat az mondjuk erdekes hogy hat hetesen nincs szivhang es ennyire keson hivnak vissza, 11 hetesen amikor 12 hetesen meg genetikai uh van es addigra kell hogy legyen kiskonyv stb, de szerintem minden oke amugy.
2019. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincsenek tüneteid, mert szerencsés vagy.

Elhalt magzat esetén egyébként nem mindig van tünet. De terhes tünet esetén is simán létrejön vetélés, szóval ezek nem függenek össze.

2019. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem az nem normális dolog, hogy 6 hetesen nem volt szívhang és 5 hét múlva hívnak vissza. Ha ne adj isten nem él a baba és nem megy el magától akkor az rád is veszélyes. Ez elég felelőtlen egy orvostól. Szerintem az orvos láthatott valami pulzálást különben előbb visszahívott volna. Egyébként mi van a papíron amit kaptál?? Én a helyedben azonnal mennék másik orvoshoz, hogy nézzen meg.
2019. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Utolsoval amugy egyet ertek. Nem az a baj hogy 6 hetesen nem volt mert olyanrol en is tudok hogy 6 hetesen nincs, hanem hogy tenyleg ennyire keson hiv vissza es ha valoban nem el vagy elhal akkor olyan kovetkezmenye lehet ami utan nem biztos hogy lehet tobb babad vagy kitudja.
2019. ápr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6+3hetesen volt szivhang az en esetemben. Szerintem az orvosod nagyon keson hivott vissza. 7-8 hetesen kellett volna visszamenj es nem 11 hetig varni. Ha gondolod, menj jovoheten az orvoshoz, mar csak azert is hogy megnyugodj. Teljesen megertelek hogy aggodsz, 5 het varakozas arra hogy kideruljon mi a helyzet veletek, az nagyon sok.
2019. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A terhes tunetekkel meg ne torodj, az szemely, sot terhesseg fuggo. Mindig es mindenkinel mas. Most pl. nalam egy par napja megszuntek, meg a melleim sem erzekenyek.

Utolso valaszolo voltam

2019. ápr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Bocsi a terhestünet részére nem válaszoltam. Nekem volt hányingerem rendesen és a melleim is fájtak. Most kezd enyhülni, hogy közelekedek a 12. hét felé. De természetesen nem törvényszerű az, hogy muszáj tünetnek lennie :)

11+0 hkm

2019. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia.30 hetes vagyok,semmi tünetem nem volt.se hányinger se hányás, de még hízni se híztam.ügyes a babád kíméli a mamát Ne aggódj.Ha nem élne sajnos azt nem vennéd észre csak uh nál.Ha kései vetélés az jár görccsel vérzéssel, de nyugi él a pici csak jó baba.
2019. ápr. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!