Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem kepes egy ferfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kepes egy ferfi masodik menetre ?

Figyelt kérdés
Fiatal ,egeszsegugyi problemaja nincs ,az elso menet jo ..de neha jol esne egy masodik .De o azt mondja hogy kielegult,nem kepes ra .Miert van ez ? Van meg mas is igy ezzel ?

2021. máj. 7. 07:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Mert legtöbbünknél orgazmus után van egy periódus amikor nem vagyunk képesek erekcióra se és vágyat se érzünk. Hogy ez milyen hosszú az személytől függ. Nálam min. 10 perc.
2021. máj. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Barnabas333 ***** válasza:
29%
Önző szerintem. Simán lehet utána ujjazni, csókolni, hosszan nyalni. 43f de majd idősebb korában rájön...
2021. máj. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is minimum fél óra szünet. Addig érzékeny nagyon, és nem is áll fel (elélvezés után azonnal lankadok). 25f
2021. máj. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%
passz lehet nem akarja.... nekem is megy másodszor is pár perc múlva
2021. máj. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%

Az én partnerem a 6 óra alatt míg együtt vagyunk 4szer simán bírja. Volt hogy 5ször sült el. Heti egyszer találkozunk. 45 éves.

Egyéni....

2021. máj. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagy ügyes szerintem. Én még nem voltam olyan pasival akit ne tudtam volna másodjára is felállítani.
2021. máj. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk a rekord eddig hogy 15 perc alatt 3x élvezett el a pasim.
2021. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk fordítva van és már kezdek aggódni. Asszony 1 kör után kidől és megy aludni, én meg minimum 2-3 at bírnék még. Szóval elég egyéni.
2021. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagy ügyes szerintem. Én még nem voltam olyan pasival akit ne tudtam volna másodjára is felállítani."

Hiába vagy ügyes, mert nem is engedném olyankor, hogy próbáld felállítani, mert nem esik jól. Van egy olyan trükk, hogy az első orgazmusnál nem adsz ki magadból mindent, hanem visszatartod egy kicsit, és akkor megy a második menet is. De én személy szerint utálom azt az érzést, minden orgazmusnál beleélem magam teljesen. Még annyi, hogy őszintén nincs is nagy kedvem folytatni olyankor, mert egy kiadós kielégülés után pont az a jó érzés, ha tudok lazítani utána. Persze a nőt is ki kell elégíteni még előtte, és akkor a legjobb. 3as voltam.

2021. máj. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák. A makkban elhelyezkedő idegvégződések száma (, s ennélfogva az orgazmus intenzitása) sem egyforma. Akinek több van, annak fájdalmas az ejakuláció utáni további ingerlés.
2021. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!