Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem kepes egy ferfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kepes egy ferfi masodik menetre ?

Figyelt kérdés
Fiatal ,egeszsegugyi problemaja nincs ,az elso menet jo ..de neha jol esne egy masodik .De o azt mondja hogy kielegult,nem kepes ra .Miert van ez ? Van meg mas is igy ezzel ?

2021. máj. 7. 07:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nálam sincs második menet, de az első is biztos hogy elég lenne, mert addig tart ameddig szeretném 🤷‍♂️ szerencsére vagy nem szerencsére nehezen megyek el. F
2021. máj. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

"Önző szerintem. Simán lehet utána ujjazni, csókolni, hosszan nyalni."


A kérdést olvastad? xD

2021. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%

"Az én partnerem a 6 óra alatt míg együtt vagyunk 4szer simán bírja. Volt hogy 5ször sült el."

"Én még nem voltam olyan pasival akit ne tudtam volna másodjára is felállítani."

"15 perc alatt 3x élvezett el a pasim."


Ennyi istenverte kamuládát komolyan :D Ez a Szexualitás kategória 2021-ben hölgyeim és uraim :D

2021. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%
#5 A hat órán át kefélő, ötször elsülős pasiddal majd próbáld ki egyszer úgy is a szexet hogy nincs bepotencianövelőzve. Majd meséld el hogy hány menetet bírt úgy. Az elélvezés utáni visszatöltődés, regenerációs fázis egyénenként eltérő, van akinek öt-tíz perc elég, van aki aznap már nem akarja többet. Meg lehet erőszakolni a testet különböző tuningszerekkel de hosszabb távon ennek teljes impotencia lesz a vége. Kérdező, a te pasid így van kalibrálva, ennyire van igénye. Ezt vagy elfogadod vagy keresel új partnert magadnak akivel összhangban van a libidótok.
2021. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolso ,emiatt biztosan nem fogom elhagyni ! Csak kivancsi voltam az okára. A lenyeg,hogy jol erezze magát, ha egy menet utan kielégül akkor elfogadom,nem erőltetem a dolgot
2021. máj. 7. 18:05
 16/22 anonim ***** válasza:
57%

13-as

Ez nem GYIK, ilyet a való életben is hallasz. Évekkel ezelőtt az egyik legjobb haverom majdnem szóról szóra ezt a dumát adta be nekem, meg egy másik havernak, hogy ő így szokott dugni a csajokkal :D Ami nyilván nem így van, de remélem érted, hogy a férfiaknál ez egy nagyon gyenge pont, és mindenki olyan 10szeres szorzót használ, ha erről a témáról beszél.

2021. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem 6 órán keresztül kefél. Közben eszünk, főzünk tvzünk. 4-5 ször esünk egymásnak. Nem szed semmit. Rendszeresen sportol, magas a libidója. Azért mert te még nem találkoztál ilyen férfival, még létezik.
2021. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
10%
egy ffi képes csak ő nem ffi...
2021. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Oldfire ***** válasza:
50%
Nem vagyunk egyformák.Sok mindentől függ a többszöri teljesítés. Próbáljátok meg az első akció után, valami vitamint szedni. Táplálkozzatok.
2021. máj. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aznapra egy bőven elég. A második màr fele olyan jó nincs mint az első. En inkább minőségre megyek nem mennyiségre. Egyetértek a 3 as hozzászólóval, hogy utána a legjobb lazítani. Persze embere válogatja. Nyilván 17-20 éves párosoknál gyakoribb lehet a több menet.
2021. máj. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!