Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy visszahúzódó, csendes fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszahúzódó, csendes fiú találhat barátnőt?

Figyelt kérdés

Tudom hogy maga az ismerkedés is nehéz így. De ha talál barátnőt akkor hosszú távon meg tud felelni egy ilyen fiú?

Szeretek itthon lenni, főleg így hogy nincs senkim. Ha lenne barátnőm akkor peszre vele szívesen mennék bárhova, de azért ő is szeressen időnként nyugiban lenni.

Van olyan lány aki el tud fogadni barátnak egy ilyen fiút?


2021. máj. 7. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
biztos van, szerencsére nem vagyunk egyformák. ismerkedj
2021. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen lány van.. csak rossz helyen keresed real life nem igazan lesz olyan ha leszólítod de neten próbálkozz ha még fiatal vagy..
2021. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért ne
2021. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Sok ilyen lány van ne aggódj.En is szererek itthon lenni..
2021. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Dehogy, csak az arrogáns nagyképű bunkók. Nem tudtad, a nők ösztönösen vonzódnak a tahókhoz. Így működik az evolúció. Nagyon valószínű, hogy az egyik ősöd neked is az volt, gondolj erre és menni fog...

Remélem ez nem komoly kérdés volt.

2021. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenki pörgős, bulizós fajta, én is szeretem a nyugalmat. Szerintem is neten próbálj meg ismerkedni, biztos találsz ilyet.


(privátot nem kérek)

2021. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen fiú vagyok, én azt vettem eddig észre, hogy nehéz így bárkivel is összejönni, mert nem nagyon jön be a lányoknak. Bár lehet rossz helyen próbálkoztam.


17/F

2021. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában az ilyen fiúknak a legnagyobb farkuk és a legjobban az ágyban. Szóval simán, hajra
2021. máj. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igaz lehet utolsó, '#2' voltam 18 évesen lett barátnőm de én is visszahúzódó voltam volt exemnél egyszer volt centi, állva meg mérte és 18,5 volt én utána haza mentem és 19 mértem.. Aztán utána mivel tél volt és nekem mindig meleg volt ott azon melegítette a kis kezeit de nem volt semmi köztünk én mai napig szűz vagyok 1 és fél éve volt kb...
2021. máj. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!