Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme hazudni, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme hazudni, amikor úgyis kiderül?

Figyelt kérdés

Mindig mikor valaki aggódik a mérete miatt, megy a kamu nyugtatás, hogy elég a 13cm is, elég a 4cm vastag is, stb, de azért ennél a kérdésnél is kiderült, hogy a nők, ha férfiak lennének, nagy farokkal lennének elégedettek.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Miért? Mert nőként tökéletesen tisztában vannak vele, hogy mi kell a nőknek.



2021. máj. 9. 15:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#10 azért megnézném hogy milyen csajokat kurogatsz a 14 centis farkaddal. Ha csak mellette nem vagy vagy jóképű vagy gazdag.

Nekem 15/5 és az életbe nem kaptam nőt mert ocsmány pofájú és csóró vagyok.... erről ennyit

2021. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#10 vagyok...jó azt nem mondtam, hogy amúgy nem vagyok jóképű...de ocsmány sem...inkább átlag, talán azért picit felette...persze ez ízlés kérdése, olyan nők szemével vagyok jó képű akik szeretik a rendezett férfi külsőt...aki az agyonszolizott, ecsetfejű, gyantázott műbu*uzikra izgul, annak nyilván nem vagyok az.


És nem mintha a pénznek amúgy lenne bármi köze is hozz (tapasztalataim szerint legalábbis nem sok van), éppenséggel elég jól megy a szekér...sőt covid alatti online kereskedelem fellendülésének köszönhetően még jobban is megy mint előtte

2021. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#12 akkor no comment.

Tehát mint egy jóképű sikeres jó anyagi körülmények között élő fickó osztod az észt a nyomorultaknak hogy az nem is úgy van...köszi

2021. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem azért vagy nyomorult mert nincs pénzed baszod. Azért mert a töketlenségedet tőled független kívülálló okokra akarod visszavezetni. Amúgy csak megsúgom én sem beleszülettem a jóba...volt olyan, hogy 3 hétig csak száraz párizsis kenyeret ettem és már hányingerem volt az ízétől, de másra nem futotta, meg napi 7-800 ft-ból kellett megoldani a kaját.

De mivan (...csak elméleti síkon játszom a gondolattal) ha az a kitartás és eltökélt hozzáállás ami kirángatott az anyagi szarból, az ugyan az a magabiztosság amit a nők keresnek egy férfiban?


Nem a pénzed miatt nincs csajod, hanem mert az a fajta senkiházi nyomi vagy, aki keresi a legegyszerűbb utat, és annál nincs is kényelmesebb és egyszerűbb, hogy jajj úgyis csóró vagyok, azért nem kellek senkinek, szóval ölbetett kézzel kényelmesen hátradőlsz mint aki jól végezte dolgát, mert itt már úgysem tudok többet tenni


Szívesen

2021. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ja a félreértések végett úgy értettem, hogy éveken át a havi 4 hétből 3 hónapot
2021. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
vagyis hetet na f@szom már
2021. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#10 És ha tudnád, hogy örülnének, ha az a 14 centis farkad hirtelen 18cm lenne.
2021. jún. 1. 15:17
 18/19 anonim ***** válasza:

#14 nem megy a kamu 😅😅😅


Amúgy abból is látszik hogy fingod nincs miről beszélsz, hogy a pénzt tagadod ki. Csak és kizárólagosan...

Ha nem tűnt volna fel pár egyebet is írtam.... de ezt a bölcsességedet oszd meg azzal a több százezer vagy millió emberrel aki a létminimum alatt él

2021. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mer aki csóró szerinted nem baszik? LOL
2021. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!