Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a vibrátor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a vibrátor oké és szexi a műpunci meg lúzer?

Figyelt kérdés

Ha egy nő vibrátort használ a férfiak szemében nagyon szexi, senki sem ellenzi.


Ha férfiről van szó akinek van műpuncija az miért lúzer a nők és férfiak szemében is egyaránt?



2021. máj. 11. 05:55
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Mert ha egy lány vibrátort használ, arra lehet következtetni, hogy magas a szexuális étvágya, míg ha egy férfi használ műpuncit arra lehet, hogy nem tud magának nőt szerezni.

Ez persze nem fedi teljesen a valóságot.

2021. máj. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

A baj ott van hogy ha veszel ilyet magadnak, minek kell elmondani , dicsekedni mindenkinek vele.

Ha nem tudják akkor nem ciki.

Mert aki ezt elmondja az egy nagy lúzer.

2021. máj. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

én azt nem tudom hogy mi a jobb a prosti vagy egy ilyen ha félre tesszük a félelmeket betegség stb


mind kettőt lúzernak titulálják aki prostihoz megy azt is szarni bele ki mit mond


ha egy nő el pukizza magát az is rózsa illatú mindenki szerint kicsit fárasztó már a nagy egyen jogúság. és még is legyél férfi meg úriember.

Én nem azért segítek vagy nyitok ki ajtót mert nő azért mert ember.

2021. máj. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
A nemek közti egyenlőség, tudod :))
2021. máj. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Gabinak száz szexpartnere volt. Mire gondolsz, ha Gabi férfi? És mire gondolsz, ha nő?

Na, pontosan ugyanezért, a társadalom fejében berögződött dolgok miatt. Nem ciki, ha egy férfinak van műpuncija (nekem is van), és azt is ugyanúgy be lehet vinni az ágyba, mint a csajoknak a vibrátort. Piros betűs napok alatt jó alternatíva.

2021. máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lazy Lover ***** válasza:
78%
Ez kb ilyen 2 férfi sexel fujj undorító 2 nő sexel mmm de sexy
2021. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Semmi sem gáz a mai világban. Műpunci az egy jó dolog. Nekem is van néhány. Ha műpuncit szeretnél, nyugodtan rendelheted is, de azt tudd, hogs a Fleshlight a legjobb.
2021. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!