Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy olyan fiú aki megbízható,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiú aki megbízható, normálisan viselkedik a lányokkal, kedves velük azok miért vannak dobva?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok, de eddig sosem kellettem egy lánynak sem. Mindegyik talált helyettem mást.

Miért van az hogy ha a lányok hosszútávú kapcsolatot akarnak akkor nem olyan fiút keresnek aki erre alkamas lehet hanem pont az ellenekzőjét?

Vagy ők még ki akarják élni magukat, aztán majd kesőbb összejönnek az ilyen fiúkkal is?

Múltkor láttam a lányon hogyan nagyon nem tudja kit válasszon, de nem én voltam az végül:(

Pedig nem vagyok csúnya, meg rendesnek szoktak mondani mások.


2021. máj. 11. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"megbízható, normálisan viselkedik a lányokkal, kedves velük"

Pont ezért.

2021. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Unalmas, kell a dráma.
2021. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Az hogy valaki rendes, kedves az nem erény hanem alap dolog, ezenkívül még száz dolog van ami fontos egy pasiban.

Van az a típusú "rendes, kedves" fiú ami már sok. Nekem is volt ilyen pasi akivel ismerkedtem már annyira nyálasan rendes volt hogy zavart. A középút a jó amikor nem nyálas de nem is egy paraszt.

2021. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Mert a kedvesrendes fiúk a legaljább cigóhordát is megszégyenítően tudnak balhézni, ha nincs punci.
2021. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Miért álmodozik minden pasas egy Aston Martinról vagy Ferrariról, még akkor is, ha 1.5 millió egy olajcsere rajta, és többet áll a szerelőnél, mint amennyit megy vele?


Valahogy senki nem rak a falára dízel ford transit plakátot

2021. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már idősebb férfi vagyok, sokat szenvedtem ezzel, #3-as elég jól leírta a lényeget. Az a srác, aki csak azzal próbálja eladni magát, hogy "kedves, rendes, megbízható", az annyira erre koncentrál, hogy vagy túltolja, vagy ezen kívül semmi mást nem tud, baromi unalmas. Tinédzserként ez az utóbbi voltam. A nőknek kell valami, ami megbizsergeti őket, kell valami kaland, izgalom, de ez nem zárja ki a kedvességet.
2021. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj megfelelni semmiféle normának.Nem kell kedvesnek lenned,ha nem akarsz az lenni.Helyette legyél természetes,és ne bólogass,meg vigyorogj idétlenül mindenen,amit a nő mond,csak azért,hogy kedvesnek lásson.Es megbízhatónak se mutasd magad.Egyszerűen legyél spontán.Pldául mitől kellene megbíznom vakon egy idegenben.A bizalomhoz idő kell.
2021. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt megis ki tartja rólad? Te magad meg anyád? Egy tipikus szerencsétlen lúzer vagy.
2021. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért mert incel vagy.

Egyébként tini korban lehet hogy inkább az izgalmas személyiséget keresik, viszont később kifejezetten a nyugis, rendes, kissé már tutyimutyi de egzisztenciával rendelkező egyének lesznek a nyerők.

Valamint nagyon nem mindegy hogy csak te gondolod magadról ezt a sok jót és szépet, vagy más lányok mondják rád.

2021. máj. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!