Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez engem miert izgat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez engem miert izgat?

Figyelt kérdés

1 eve vagyok a baratnommel

Komoly kapcsolatban vagyunk de fel eve(amikor el mondta hogy 3 nappal az elott mielott ossze jott velem csokolozott es ki verte egy masik fiunak) egy olyan vágy,izgalom van bennem hogy fel izgat amikor elkepzelem hogy hármasozok vele 3. Ferfi taggal

Ezt mondtam már neki hogy akarok ilyet de nemet mond rá

Az iskolájában nagyon sok fiu tetszik neki beszeltem vele roluk azt is meg kerdeztem beszeljek e kozuluk egyel hogy be vegyuk 3. Nak de nemet mond mintha akarná de valami miatt nem mondja ki hogy tudnám meg beszelni ezt vele?



2021. máj. 12. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
hány éves vagy báttya?
2021. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
19
2021. máj. 12. 22:17
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Sok volt a poresz, inkább magyarórára járj.
2021. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha azt mondja nem tartsd tiszteletben, nem ekll ezen ragodni majd késobb felhozod neki.
2021. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Lehet hogy azt már nem bírná, fél hogy kettőtökkel nem bír.
2021. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja, hogy nem hármasozna, akkor nem kell "rávenni". Ha nem akarja, akkor fogadd el.
2021. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem miért nem volt ilyen pasim? 😅 20L
2021. máj. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeritem ott fogod elrontani ezt a kapcsolatot, hogy ezt erőkteted neki.

Azzal semmi baj, nincs, ha a hármas izgat, az egy normalis dolog. Azzal van baj, hogy állandóan ezt emlegeted a lánynak. A végén azt fogja gondolni, hogy csak azért vagy vele, hogy minden ilyen felállást ki tudj próbálni.

Valószínűleg neki se lenne ellenére a dolog, de nem akarja megmérgezni ezzel a kapcsolatotokat, azt hiszi, ettől tönkremenne a viszonyotok később. Majd ha magától kezdeményezi, akkor vállaljárok be ezt. Csak mondd el neki, hogynte ezt szeretnéd kipróbálni és ha benne van, bármikor szólhat erről, ha van valaki akit bevenne harmadiknak, neked ez nem probléma. Ennyi, ezt egyszer mondd el neki, de többször ne, az már inkább taszító.

2021. máj. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne eroltesd.ha jo vele a szex es odaado es mennyisegben is elegendo, akkor ne rontsd el azzal, h olyat eroltetsz amit o nem szeretne.


Inkabb figyelj ra mindenben. Ha o is akarja majd (mert mar tudja, h ez a vagyad), akkor majd ugyis szol.

2021. máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%

Egy kicsit cuckold fétised van.

Hagyd hogy nélküled flörtöljön azokkal a srácokkal, így majd talán kedvet kap a folytatáshoz.

2021. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!