Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez engem miert izgat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez engem miert izgat?

Figyelt kérdés

1 eve vagyok a baratnommel

Komoly kapcsolatban vagyunk de fel eve(amikor el mondta hogy 3 nappal az elott mielott ossze jott velem csokolozott es ki verte egy masik fiunak) egy olyan vágy,izgalom van bennem hogy fel izgat amikor elkepzelem hogy hármasozok vele 3. Ferfi taggal

Ezt mondtam már neki hogy akarok ilyet de nemet mond rá

Az iskolájában nagyon sok fiu tetszik neki beszeltem vele roluk azt is meg kerdeztem beszeljek e kozuluk egyel hogy be vegyuk 3. Nak de nemet mond mintha akarná de valami miatt nem mondja ki hogy tudnám meg beszelni ezt vele?



2021. máj. 12. 22:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szegény lány...
2021. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Elvből nem feküdnék le SOHA olyannal, (főleg nem alkalmi, főleg nem extrém) akit később minden nap látok.

Előbb -, utóbb nem bírná ki, elmondaná, és hírem kelne.

Kinek kell az?!

2021. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!