Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kavartatok már munkatárssal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavartatok már munkatárssal védekezés nélkül?

Figyelt kérdés
Mit reagáltatok mikor kiderült hogy terhes?
2021. máj. 15. 06:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, de nem lettem terhes
2021. máj. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Mondhatom, kivétel nélkül. Egyik sem védekezett belement a szexbe. Sokkal kényelmesebb mint megfenyegetni esetleg megütni. Így mindketten élvezzük a szexet nem csak én
2021. máj. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
2, megfenyegetni? Te nem vagy férfi, te egy nyál vagy! Amúgy én először csak is védekezéssel megyek bele legyen munkatárs vagy bármilyen nő, mert vigyázok rá, és kinek hiányozna egy többszázezres apasági vizsgálat.. De ketteske, remélem te egyszer megkapod, és akkor fenyegethets, üthets is csak akkor majd gumibot jön vissza!
2021. máj. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Te egy igazi suttyó vagy, szeressük a humort csak nem értjük
2021. máj. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Gyerek sajnos nem lett még. Ja és el is vettem feleségül.
2021. máj. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, dugtam már kolléganőt gumi nélkül is. Nem is egyet, nem egy munkahelyen. Az egyik már 45 körüli volt, ott már csodaszámba ment volna, ha terhes lesz.

Volt jóval fiatalabb is, ja és az egyik a jelenlegi párom volt, őt is munkahelyen ismertem meg, szexeltünk és együtt maradtunk. Gyerek még nincs.

2021. máj. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Én pont azt szeretem amikor védekeznek, tiltakoznak. :D
2021. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szexeltem a kollégámmal nagyon sokszor. gumi nélkül csináltuk minden alkalommal belém élvezett de nem lettem terhes.22/L
2021. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 csak egy kollégával? szedd össze magad, így hogy leszek rád büszke? :D
2021. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!