Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az egyik fél több sexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fél több sexet akar egy kapcsolatban, a másik kevesebbet ez szakításhoz vezet??

Figyelt kérdés
Én nagyon kívánom a barátnőm, es ha vele vagyok minden nap sexelni szeretnék, van hogy egy nap többször is,ezt hangoztatom is felé hogy imádom a testét, és imádok vele lenni, szexuálisan is, meg mindenhogy, de neki sokszor már sok ez, szerinte minden a sexről szól, én viszont, egyszerűen nemtudok ellenállni ha este is befekszik a kis tanga bugyijába mellém. Masál is van ez így? Ennek szakítás lesz a vége? Mindig azt mondja keressek olyat aki egész nap sexelni akar, nyilván én sem akarok egész nap, csak nem tudok ellenállni neki,mert nagyon szeretem,és kívánom őt.
2021. máj. 15. 08:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Meg az elejen vagytok a kapcsolatnak? Mennyi ideje vagytok egyutt?
2021. máj. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mesél éve vagyunk együtt, ő 20 éves, én 28
2021. máj. 15. 08:46
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor az meg nagyon az eleje. En 4 eve vagyok egyutt a parommal es az elso ket evbe kb egesz napokat szexeltunk, aztan mar csak heti 4-5x szoval fog ez meg alakulni. Most nem azt mondom, hogy kevesbe fogod kivanni, de kevesebb szex lesz idovel. Mondjuk az nekem erdekes, hogy o mondogatja, hogy keress mast, ha ennyiszer kepes lennel dugni egy nap akar. Inkabb buszke lenne magara, hogy ilyen jo no, hogy te ennyiszer megkivanod ot. 23L
2021. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szex mellett csináltok mást is??
2021. máj. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen
2021. máj. 15. 08:55
 6/15 anonim ***** válasza:
mit?
2021. máj. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha előjátékra gondolsz azt is szoktunk,sokszor kérem hogy csak szopás legyen legalább.
2021. máj. 15. 09:00
 8/15 anonim ***** válasza:
Ugy ertette, hogy csinaltok mas programokat is? Kirandultok.. allatkertbe mentek vagy akar moziba. Te tenyleg nagyon szexmanias lehetsz ha ez nem esett le
2021. máj. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Persze hogy csinálunk, ez egy normális jól működő kapcsolat, sokat vagyunk együtt, mindig megyünk valahová.
2021. máj. 15. 09:06
 10/15 anonim ***** válasza:
nah attól agyf aszt kapok, ha nincs kedved dugni? nem baj, sz opjál le pff
2021. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!