Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az egyik fél több sexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fél több sexet akar egy kapcsolatban, a másik kevesebbet ez szakításhoz vezet??

Figyelt kérdés
Én nagyon kívánom a barátnőm, es ha vele vagyok minden nap sexelni szeretnék, van hogy egy nap többször is,ezt hangoztatom is felé hogy imádom a testét, és imádok vele lenni, szexuálisan is, meg mindenhogy, de neki sokszor már sok ez, szerinte minden a sexről szól, én viszont, egyszerűen nemtudok ellenállni ha este is befekszik a kis tanga bugyijába mellém. Masál is van ez így? Ennek szakítás lesz a vége? Mindig azt mondja keressek olyat aki egész nap sexelni akar, nyilván én sem akarok egész nap, csak nem tudok ellenállni neki,mert nagyon szeretem,és kívánom őt.
2021. máj. 15. 08:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Miért kapsz agyfaszt?? Ha ez egyik félnek nincs kedve a másiknak miért ne lehetne jó egy szopás által? Ha az egyik fél nem éhes te meg igen akkor te se egyél ennyi erővel... Nemtudom miért baj ez, a menstruáció alatt sem szopsz mert nem lehet sexleni?
2021. máj. 15. 09:30
 12/15 anonim ***** válasza:

menstruáció alatt szexelek

nah látod ez a baj, a párkapcsolat a megértésről is szól, ha neki nincs kedve, ne dugdosd a farkadat a szájába

2021. máj. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ő milyen gyakran kívánja a szexet, és ezzel szemben te? Ha mondjuk nem kezdeményezel, akkor ő sem? Konkrétan dugásra gondolok, nem szopás, nyalás.

Ebből fel lehetne mérni a különbséget.

2021. máj. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ő nem kezdeményez. Élvezi a sexet meg el is tud élvezni. De neki sok, nem tehetek ilyen apró dolgok, hogy ha öltözik meztelen akkor oda megyek meg fogom a fenekét, ha fekszik az ágyban ruha nélkül adok egy puszit a puncijára. Sokszor mondom neki higy kívánom, mennyire jó vele, ezekből az jön le neki hogy csak a szexről beszélek.
2021. máj. 15. 09:40
 15/15 anonim ***** válasza:
71%
Egyik szexuálpszichológus azt mondta, az a legideálisabb, ha a férfi egy picivel jobban kívánja, mint a nő... Tehát azzal nincs gond, ha te jobban kívánod. Nem vagy szexmániás.
2021. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!