Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhiszi bárki is, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiszi bárki is, hogy a nők nem élnek aktív szexuális életet?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy, hogy hogy néznek ki vagy mit hazudnak. Alap, hogy csak az ASZEXUÁLIS példányok vannak el a vibrivel. A többi ferdít, kozmetikáz, kamuzik...


A nők már csak presztízsből is azt akarják elhitetni, hogy nekik nem fontos annyira a szex, mint a férfiaknak. Ki hiszi ezt el azok után, hogy lefekszenek mindenféle ismeretlen jó pasival?



2021. máj. 16. 07:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Megint egy pasi, aki nőt legutóbb a playboy címlapján látott, de jobban tudja. Legyen így és légy boldog. Én szívesen egyetértek veled, mint nem aszexuális, csak párkapcsolatban szexelő nő. Csak azért, hogy jól induljon a reggeled. :)
2021. máj. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem, mert vannak olyan nők. Tapasztalatból mondom. F
2021. máj. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Miérz, te eddig azt hitted, hogy a nők csak gyereknemzés céljából szexelnek, azt is csak az esküvő után?

Persze, hogy azzal leszek aktív, akit kívánok és beindít. Hat ki az a hülye, aki olyannal fekszik le, akit nem tart jó pasinak?

2021. máj. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

A Nők élnek szexuális eletet! 🤣

De ha nem talalok sikeres, normális, nem csóró mamahoteles jól kinéző pasit, inkább vagy évekig is a vibrátorommal, mint egy nulla csóró lúzerrel.

Az asszexualis nem szexel egyáltalán. Vibrátorral sem. Semmivel....! A Nők többsége csak simán nem éri be egy szar pasival

2021. máj. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is volt már olyan csaj aki beszámolt róla, hogy ő is szokott és minden lány játszani magával még ha tagadják is.
2021. máj. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem is értem, miért nem vagy hálás nekik a kamuért. Hát most lennének őszinték, hogy elhányják magukat tőled, és előbb halnának meg fiatalon, minthogy hozzájuk érj?

Akkor meg az lenne a baj, hogy hogy mondhatnak ilyet.

Nem akarják, hogy még nyomorultabb legyél, mert már így is az vagy, ezért kozmetikáznak.

2021. máj. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
De legalább veled nem fekszenek le. Hála ég.
2021. máj. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván élnek, mivel az aktív szexuális életet élő férfiak kevés %-a meleg, ezért gyors matekkal kiszámítható, hogy ők bizony nővel élik ezt. Az már más kérdés, hogy nem veled, de ugye te kiesel a halmazból, mert nincs aktív szexuális életed..
2021. máj. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

#9

Nővel? Fujj :D


Maximum a fantaziadban.... :D

2021. máj. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Na én aztán leszrom ki mit hisz.
2021. máj. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!