Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhiszi bárki is, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiszi bárki is, hogy a nők nem élnek aktív szexuális életet?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy, hogy hogy néznek ki vagy mit hazudnak. Alap, hogy csak az ASZEXUÁLIS példányok vannak el a vibrivel. A többi ferdít, kozmetikáz, kamuzik...


A nők már csak presztízsből is azt akarják elhitetni, hogy nekik nem fontos annyira a szex, mint a férfiaknak. Ki hiszi ezt el azok után, hogy lefekszenek mindenféle ismeretlen jó pasival?



2021. máj. 16. 07:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem kötelező elhinned. Ne hidd el. Így jobb neked? Hogy azt feltételezed, hogy a nők valami titkos szexszeánszokra járnak tömegesen?
2021. máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
:D teljesen mindegy, velem ugysem fog egy no se lefekudni, incelkem.
2021. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom elképzelni azt az élethelyzetet hogy egy vadidegennek arra kéne válaszolnom hogy kikkel és hányszor szoktam szexelni. (Esetleg ilyen anonim fórumokon. De társkeresőn sose válaszolnék ilyen kérdésekre. De nem társkeresőztem még soha. Ott megkérdezitek?) Neked kik ezek a nők hogy mentegetőznek meg szerinted hazudoznak? Hol merülhet ez fel?

Ezt a "presztízs" dolgot meg végképp nem értem. Melyik században és melyik faluban élsz?

2021. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%
*veleD
2021. máj. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, el. Én. Mert egy ilyen személy vagyok, miért ne hinném el (lol).
2021. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!