Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szerintetek 100 ezer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek 100 ezer forintból szexkapcsolatban 4 alkalmat össze tudok hozni egy nővel? Nem hivatásost akarok.

Figyelt kérdés
2021. máj. 17. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0 Ft - ból is össze lehet hozni.
2021. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
4 alkalmat hetente, havonta? vagy összesen 4 alkalmat?
2021. máj. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
összesen négy alkalom jelenleg (egyébként havonta kellene ez az állapot)
2021. máj. 17. 16:57
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
1kilóbol panelos prostinál is összehozol vagy 8 alkalmat. tán beleszámoltál 2x2 óra kocsikázást meg éttermet virágot mozit, vagy hogy jött ki a 100as keret?? Sok lány csak szexet akar. találj olyat. olcsóbb. viszel neki virágot, csokit stb de nem kell ide ennyi lé
2021. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Aztán hol van olyan nő, aki jól néz ki és akár ezt az ajánlatot vagy ennél kevesebbet elfogadna?
2021. máj. 17. 17:08
 6/15 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdést is csak itt Magyarországon lehet látni :D

Tőlünk nyugatabbra csak röhögnének ezen és a nők meg csak fognák és vakarnák a fejüket, mert nem értenék

2021. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
csomó csajt szedtem össze az évek alatt olyan netes felületekről mint a szexrandi weboldalak, tinder, fb-on is vannak alkalmi társkeresők bár ezeken kevés a siker. Ha meg nem nézel ki csúnyán, hanem átlagos srác vagyb akkor lőjj pár képet magadról meg a farkadról majd töltsd fel rosszlányok oldalra. hidd el a csajok is szeretnek "kurvázni". keresni fognak
2021. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Itt azt ronrottad el, kérdező, hogy "Nem hivatásost akarok."

Így sokan azt hiszik randi.

De gondolom te írtad ki korábban az egyetemista kérdést is.

Támogató akarsz lenni, az több.

2021. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt a pénz a lányoknak adnod, úgy tényleg csak k.urvákat kapsz. A szép lányok egy része szereti a gazdagságot és az eleganciát. Ha ezt a pénzt rá tudod szánni, akkor már egész jók a lehetőségeid. Az első két havi adagból vegyél márkás, láthatóan drága ruhát, kiegészítőt (pl óra). Ezeket viseld méltósággal, adj magadra, legyél nagyon ápolt, akár olyan szinten, hogy olyan fodászt választasz, aki jól borotvál, sőt adott esetben egy kozmetikust is felkereshetsz, ma már vannak férfiak akik ezt a szolgáltatást igénybe veszik.


Ezzel lesz egy olyan megjelenésed, ami vonzó. Eleve minden embernél fontos, hogy ápolt legyen, a másik pedig, ha látják rajtad, hogy erre is költöttél, akkor tudat alatt is beindít valamit.


Ha ez megvan, akkor irány egy szórakozóhely. Ott kérhetsz drága italt, ha látod, hogy a lányok felfigyelnek rád, szimpatikusabbakat meghívhatod italra, könnyen lehet, hogy alakulni fog valami. Régen olvastam, de még ma is aktuális: [link] letről fölfelé időrendben olvasd.

2021. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogy vannak nők, akiknek megvannak a testi adottságai, jól néznek ki, de nem a rosszlányok oldalán vannak, éppen nincsen senkijük, nincsenek kapcsolatban. Én rájuk gondoltam. Arra, hogy ezt a pénzt gyakorlatilag oda lehetne adni egy normális nőnek is, akivel el van az ember és jól érzi magát. Ennyi az egész.
2021. máj. 17. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!