Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szerintetek 100 ezer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek 100 ezer forintból szexkapcsolatban 4 alkalmat össze tudok hozni egy nővel? Nem hivatásost akarok.

Figyelt kérdés
2021. máj. 17. 16:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet egy nő is abban az élethelyzetben mint te, hogy nem szeretne igazi kapcsolatot, de természetes igényei azért vannak. Egy ilyennel együtt tudnál lenni, ha az igények találkoznak. De mivel mind a ketten jól érzitek vele, nem értem miért kellene pénzt adnod neki. Költeni költheted esetleg ajándékokra, valamint egy vacsora azért dugás előtt csak belefér neked is, ő is jobban ráhangolódik. De szerintem direktben fizetni egy nőnek megalázó mind a két fél számára.
2021. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Felfogás kérdése. Most ha én együtt vagyok egy nővel, akivel jó a kapcsolat, már épp ideje lenne, akkor azt is meglehetne csinálni, hogy minden hónap elején ezt a kezébe adom. És majd ő arra költi, amire akarja. Én férfiként adtam azért, mert jó adni egy olyannak, akivel boldog lehet az ember, akár szexben négy alkalommal egy hónapban és kész. Így lefixált állapotról beszélünk. Nincs az hogy ennyit, vagy annyit költök. Tudja mire számítson és én is tudom, hogy ő van nekem.


Például itt van ez a kép: Mindegy, hogy kicsoda, de szép....

A képen ugyan nem látszik, de van feneke is.

Na szerinted mit akar az élettől?

Például az egyetem egy ilyen kinézetű nő a professzorral szexel, vagy várja, hogy felkarolja egy milliomos.


Ezek a nők sajnos már nem olyan értékrendűek, mint 30 évvel ezelőtt a társadalomban voltak, hogy: Milyen helyes pasi, de aranyos stb... És akkor jó beszélgetés, simogatás, szex.


Farka minden férfinek van , a nők alapjáraton lenézik a férfiakat, vagy alapjáraton utálattal kezelik őket, mert hogy azok disznók, holott csak ők is boldogok akarnak lenni. És manapság EZ (pl: női kép) nincs ingyen, sem ajándékokra, meg vacsorára nem megy csak úgy el, ha nincs kilátásban egy komoly érdek, inkább marad otthon.


[link]

2021. máj. 17. 18:08
 13/15 anonim ***** válasza:

(A képet nem nyitja meg)

Értem nagyjából miről beszélsz, de azért ennyire talán nem vészes a helyzet a női társadalom terén😄

Maga a kérdés viszont nem túl konkretizált, attól is függ, hogy te mennyire vagy vonzó és attól is, hogy magát az ismerkedést hogyan tervezed. De alapjáraton szerintem 25 000/alkalom megfelelo kell hogy legyen

2021. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én itt találtam alkalmi szexpartnert, aki nem hivatásos, de némi támogatásért cserébe...

Pont a negyedét kapta egy alkalomért a havi keretednek, szóval a matek pont kijönne.

2021. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Jó neked. Gratulálok.


13: a k és p között A %22-OT töröld ki. És e betüt írjál helyette.

Utána kattints rá és menni fog.:) Kipróbáltam, működik.

2021. máj. 17. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!