Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak nők, akik csak szopásra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak nők, akik csak szopásra vágynak és ezért kezdeményeznek kapcsolatot vagy kalandot?

Figyelt kérdés
A kérdés nőkhöz szól. S mi motivál, indít erre titeket?

2021. máj. 18. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Persze! Állandóan molesztálnak. F
2021. máj. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Volt rá példa.

Buliban megtetszett egy pasi, de menstruáltam így nem jöhetett szóba más csak orál.

29/N

2021. máj. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Találkoztam már több lánnyal akik szeretnek szopni de olyannal nem igen aki csak szopni akar és nem akar szexet ha már felállitotta. Vol már randim aki nem akarta megadni magát de egy cumit bevállalt, volt 1 aki eleve csak szopni akart meg volt pár akit meggyőztem h csak cumizzon le szex nélkül de mindom, olyannal nem igazán találkoztam még aki azt mondta h várj én csak be akarom kapni de semmi több
2021. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Kapcsolatban vagyok, én csak ennyit akarok. Leszopom/kielégítem és ennyi, többet nem akarok mert nem hoz lázba a dolog.
2021. máj. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Olyan van persze, hogy csak szopni akarok, mást nem. De ez nem azt jelenti, hogy mindig, de van ilyen is. Pasimmal is előfordul, hogy csak leszopom, mert ahhoz van kedvem, vagy mert ő kanos én viszont nem akarok szexelni, vagy ha bepiálok akkor valamiért jobban izgat mint a dugás.

De szerintem olyan csaj nincs aki mindig csak szopni akar. De ha akkor éppen csak azt, akkor lehet hogy lesz egy szerencsés pasi a közelben :D

2021. máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Swingerekben, GC-ben szoktam ilyet is látni, a lány csak franciázik, de nem dug senkivel (az ott lévő pasiján kívül).
2021. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
nekem volt egy barátnőm, imádott szopni. spermaimádó volt, ezért elég ritkán dugtunk. mindig csak szopott, az autóban az iskolában és olyan helyeken szerette még ahol megláthattak minket. nekem fel sem tünt semmi a kapcsolat közben, utána gondolkoztam el ezen, mert amig tartott a dolog olyan természetesnek tünt.
2021. máj. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2021. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!