Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi hasonlít leginkább a punci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hasonlít leginkább a punci szagához, tényleg a hal? És az íze milyen?

Figyelt kérdés
2021. máj. 20. 22:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%
Amúgy férfiak. Most nőként kérdezem. Nektek akkor mit jelent ez a punciszag? Én meg a nő társaim nagy része nem tartjuk jó illatúnak magunkat pedig egészségesek, tiszták vagyunk. Mondjuk én szeretem valamennyire meghagyni a szőrt magamon. Gondolom emiatt lehet erősebb illata
2021. máj. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kicsit hasonlít a farok szagára, nőként mondom. De ha tisztítva van akkor nincs is semmilyen szaga, bőr szaga esetleg.
2021. máj. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hasonlít a pénisz szagára, csak annyiban hogy sós.

Exemnek nagyon erős illata volt de ugye ezt nem kérdezted szóval: az enyém szaga olyan mint a sós napraforgómagos roibos tea, de nálam erősen függ attól mit eszem.

Rengeteg édes kaja, víz és tejmentes étel után olyan sósméz szaga van, betegként kenyér szagú, amikor csípőset eszem meg olyan mint alapból, csak rengeteg chilivel (érződik rajta a kapszaicin).

Szerintem aki halhoz hasonlítja az rossz szaglású és csak a "sót" érzi az egészből, a feromonokat is csak a hatásukról tudja beazonosítani.

Amúgy meg nem tudom ki utálja saját magát, nőként erről sose hallottam.

2021. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az enyémnrk farokszaga van. Nem mindig de legtöbbször. A maradék időben limonádé íze van vagy valami édeskés dolognak.
2021. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!