Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok egy rettentően...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok egy rettentően kényes kérdés: A punci illatát mihez tudnátok leginkább hasonlítani?

Figyelt kérdés
20 éves leszbikus vagyok, még sosem volt barátnőm, nem könnyű találni. Lehet, hogy csak nekem ill. abban a környezetben ahol lakom, alkalmi kapcsolatokra meg nem vagyok vevő, na de nem is ez a lényeg... Szóval, őszintén kíváncsi vagyok a véleményetekre, milyen illat(ok)hoz hasonlítanátok a punci illatát, szerintetek milyen illata van? Mi a tapasztalatotok? (Előre leszögezem: Senki ne merészeljen olyan válaszokat adni mint: "kanos szűz kisfiú" meg társai, aki kételkedik abban, hogy leszbikus lány vagyok, az inkább meg se szólaljon, mert ilyen erővel én is kételkedhetnék a válaszadók kilétében. A lehető legkomolyabban szeretném tudni tapasztalt leszbikusok véleményét. Köszönöm!)

2019. febr. 12. 15:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmihez nem tudom hasonlítani, annyit tudok nyilatkozni hogy jó illata van.
2019. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Semmihez nem hasonlít.
2019. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A sajátodat tudnád hasonlítani valamihez? De most komolyan.

Nem tudok neked semmi értelmeset válaszolni, számomra jó illat, hívogat és vonz, annyit tudok mondani :D

2019. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén sós tengeri szél pici vaníliaillattal fűszerezve
2019. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%

Nyulj magadhoz és szagold meg a kezed

Ja hogy neked olyan nincs,bocs

2019. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindegyiknek más annyiban, hogy valamelyik erősebb, valamelyik gyengébb vagy semleges. De úgy konkrétan szerintem semmihez nem lehet, mert van egy "alap punci" illat. Ez olyan mintha azt kérdeznéd,mihez tudnátok hasonlítani a szar szagát. Semmihez. A szar az szar. A punci az punci.


xd

2019. febr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Az enyhe virágillattól a pálpusztai sajtig bármi lehet.
2019. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Kis tengeri kagyló.
2019. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
"Senki ne merészeljen olyan válaszokat adni mint ....." Ajjaj!!!!
2019. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagyok leszbikus, de válaszolok...


A sajátomat "izgató" illatúnak tartom, ami nem hasonlítható semmihez.

Egyszer azt álmodtam, hogy kinyaltam egy lányt... illatot és ízt is éreztem, semleges ízű, de izgató volt.

2019. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!