Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgató,tud lenni számodra ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgató,tud lenni számodra ha a párod a korábbi szex élményeiről Szerzel tudomást?

Figyelt kérdés

Esetleg konkrét eset is volt ami izgalomba hozott?


kort és nemet is ha lehet ...



2021. máj. 27. 15:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem.

Nem érdekel hogy előttem kivel hogyan

2021. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
100%
A én csajom nagyon szereti a régi szex kalandjaimat hallgatni, felizgul tőle.
2021. szept. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
93%

Nejemmel közel három évig éltünk hármasban egy barátnőnkkel, olykor volt alkalmilag egy-egy élményünk + egy sráccal, vagy párral. Mivel, nem voltunk mindig otthon, mind a hárman, így volt mit mesélnünk egymásnak. Mindent élményt megosztottunk a többiekkel! Amikor többesben voltunk, akkor is előfordult, hogy valaki nem volt éppen jelen, mert éppen pihent, étkezett, stb. Akkor is elmeséltük később, mi történt a távollétében. Sőt, arról is sokszor beszélgettünk, egy - egy szituációt, miként éltük meg a magunk szemszögéből. Visszaemlékezni is kellemes volt, de mai napig az! Még mindig jó barátságban vagyunk a barátnővel, de sajnos már külföldön lelt megfelelő életet.

Előző partnerek is szóba kerültek, kerülnek néha. Egyes részletek izgatók, mások nem esnek túl jól. Próbálunk csak olyat megosztani, amiről azt gondoljuk, érdekelheti a másikat, de nem esik rosszul neki.

A fantáziatörténetek viszont nagyon izgatók mindkettőnk számára! Megfáradt este, amikor kevésbé van fizikai, lelki erőnk a kiadós szexhez, de jól esik kézzel kielégíteni egymást, mondjuk masszírozás végén, szoktunk mesélni egymás fülébe súgva. 20 év után nagyon jól tudjuk, mi izgatja a másikat, ezeket próbáljuk újabb és újabb köntösbe tálalni. (kb. havonta van egy ilyen esténk)

50/50 éves pár

2021. szept. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
96%
Engem nagyon érdekel a feleségem múltja, de sajnos ritkán mesél. Azért 1-2 izgalmas sztorit sikerült kihúznom belőle, de nyilván az lenne az igazi, ha jobban megnyílna.
2021. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
96%

25/N vagyok, én kíváncsi vagyok az aktuális partnerem múltjára, de nem izgat fel.

Viszont mikor kiderült, hogy a férjemet megcsaltam, akkor ő kíváncsi volt a részletekre. Hát, mikor elmeséltem, úgy állt a farka, mint a zászlórúd. Előtte évekig csak félárbocon működött.

Volt egy olyan fiú is, aki kifejezetten felizgult a történeteimtől, kérte is, hogy meséljek.

2021. okt. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
34%

Énis elmeyélem offhon kit kefélgetek utazás kozben.Sofőr vagyok.

Nagyon élvezi.

Én is!

2021. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
85%
Engem kifejezetten izgat,szeretem ha mesél részletesen.F.7
2021. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
34%

Az ex barátnőm mindig is mesélte, hogy a volt barátai nem tudtak nyalni és dugni.

Nem volt kielégítő a kapcsolatja.

Nem élvezett el.

Mindig is saját magának kellett csinálni.

Az USA él, nem akartam vele menni, ottan bolondok vannak.

Már írt, hogy haza jönne inkább.

A nők tudják mit csinálnak.

Férfi vagyok.

2021. nov. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
10%
Nem
2021. nov. 22. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem izgat a dolog, beszéltünk egyszer róla és le is zártuk a témát. Ő előttem volt már pasikkal. Nekem ő az első, ő vette el a szüzességem. Én 17/F voltam akkor ő 18/L
2021. dec. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!