Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Általában azoknak megy nehezeb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában azoknak megy nehezebben a pártalálás aki nem néz ki úgy mint az "elvárás"?

Figyelt kérdés

Tehát ha megnézzük sok fiú kinézete meg viselkedése szinte ugyan olyan, mert a divat szerint akarnak kinézni. Ez lányokra is igaz. Aki nem úgy néz ki, nem úgy viselkedik mint a többség annak szerintem nehezen megy az ismerkedés.

Ti hogyan látjátok?


2021. máj. 29. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

A kinézet hagyján.

A viselkedés, az igen. Aki nem tud kapcsolatot teremteni, beszélgetni, az írhatja ide a kérdéseket, hogy "felénk fiú vagyok,nem merek nőkhöz szólni, mi lesz velem?

2021. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy a egyes írja. Nem nézek ki rosszul, de ha egy lánnyal kell beszélnem teljesen kuka vagyok.
2021. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Egyàltalàn nem a külső az oka 😅

Tinderen is rendszeresen kapok làjkot, de mi a pitsàt csinàljak, ha nem bízom emberekben, antiszociàlis, és egyben nàrcisztikus is vagyok? 😆 Megmondom mit: szépen otthon maradok és hokizom.

2021. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Én nem követem a trendeket mégis sokszor mondják hogy jóképű vagyok(nem a rokonokra gondolok😂), szóval ez nem teljesen igaz
2021. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsinek tartom a farkam, még nincsenek rendben a fogaim ezért nincs önbizalmam, meg nem is próbálkozom...
2021. máj. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az nyilván kisebb merítéssel dolgozik, aki nem felel meg az aktuális ideálnak, mert az nem véletlenül ideál - ált. a média és a közízlés egymást formálja, nem az van, hogy a média kijelent vmit, aztán a "nép" birka mód követi, hanem a média is az alapján mutat be ideálokat, hogy éppen organikusan mi a kívánt külső a társadalomban, éppen mi vonzóbb (pl. a Kardashian-trend a sportmodell trend után a női külsőt illetően azért jött, mert egyre inkább az után nyáladzottak a férfiak).


De hogy nehezebb-e az adott nem elvárás szerinti külsejű illetőnek, az baromi sok mindentől függ. Van, akinek baromi sok sikere van "szerencsétlenebb" külső mellett is. Az pl. baromi nagy előny, ha valakinek nem médiaízlése van. Mert akkor persze, hogy szív, ha ő a közízlés szerint nem jól néz ki, de a másik nemből csak a közízlés szerint 8-9-10es példányokat fogadná el maga mellé... de ha nem, akkor azért jobbak a kilátásai. Ha tisztában van magával, ő mit tud adni, és azt ki tudná értékelni. És emellett azért nem mindegy, mennyire igényes magára, tud-e természetesen, görcs nélkül ismerkedni, vagy akár simán barátkozni ellenkezű neműekkel (mert sokszor barátságból alakulnak ki kapcsolatok...jó barátságokból... tehát nem abból, hogy vki bekamuzza, hogy barátkozni akar, aztán egy hónap múlva őrjöng, hogy miért nem cuppant még rá a kiszemelt), mennyire jó a humora, dumája, milyen a kiállása.

2023. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!