Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valakinek valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek valamilyen betegsége, ami akadályozza a pártalálásban?

Figyelt kérdés

Nekem van, és emiatt vagy nem keresek-, vagy ha mégis bejön(ne) valaki, akkor elmarom magam mellől, mert nem merem bevállalni, vagy inkább az ő oldalát nézem, hogy ő egészséges, és hogy neki jobb jár, mint én.

Nem tudok ezzel az egésszel mit kezdeni, de szeretném, ha lenne végre párom.

Hogyan érdemes ezt a dolgot megközelíteni?



2019. márc. 17. 07:32
 1/9 StevenUp ***** válasza:
Nekem van egy rejtett Istenkomplexusom :D de én élvezem
2019. márc. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Realista vagyok. Szerintem már most is elég párt van, több is a kelleténél. A minőséggel van a gond, de ezt nem lehet megoldani egy új párt alapításával.
2019. márc. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
én elkaptam hpv-t és miután egy személyt már továbbfertőztem inkább leálltam, amíg nagyon magas valószínűséggel ki nem gyógyutam. vagy pontosabban csak akkor mennék bele, ha nagyon intenzív érzelem lenne, de így ímmel-ámmal inkább nem fertőzgetek.
2019. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: mi ez a betegség?
2019. márc. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező én is kíváncsi lennék hogy mi a helyzet nálad.. Amúgy meg ha elmarod magad mellől akkor lehet hogy nem is igazán szeretnél párt én sem töröm össze magam mert úgy vagyok vele hogy ok mondjuk nálam ez nem betegség de fogyatékosság és egyrészt sajnálatból senki ne legyen velem illetve egy idő után tudjon ezen felülemelkedni..
2019. márc. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig fitymaszűkületem volt, és féltem az első szextől. Csak utólag értettem meg, mennyire akadályozott. A másik meg, hogy prosztatagyulladásom is van, ami magát a szexet is fájdalmassá teszi, és évek óta nem tudok belőle kigyógyulni. Viszont akivel először voltam, az örülhetett, mert nagyon sokáig nem mentem el.
2019. márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 jdfGabrella ***** válasza:
Nekem van.
2019. márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

4-es, 5-ös kommentnek: nyitott gerinccel születtem, ami a járásomon kisebb mértékben látszódik, de legjobban az életem más területére hat ki jobban.

„Amúgy meg ha elmarod magad mellől akkor lehet hogy nem is igazán szeretnél párt”: de valójában szeretnék párt, csak: 1, nem tudom hogyan kezelni ezt a helyzetet egy idegennel szemben, aki mondjuk valóban tetszene; 2, félek, ha egyből kiadom magamat, akkor még ennyi próbálkozási esélyem sem lenne; 3, az elutasítást már megszoktam, de frusztráló érzés a sok nem után még egy.

„egyrészt sajnálatból senki ne legyen velem”: nekem sem ez a célom, másrészt még ilyen téren sem közeledett felém senki sem, harmadrészt pedig a mai világ már nem erről szól, így ez itt ki is van kizárva.

2019. márc. 17. 11:25
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokat láttam már aki kancsal, sánta, kövér, stb. mégis talált valakit akinek pont ő kellett.

Elég rosszul jön ki ha hátrányos heéyzetűként még undok is vagy. Aki veled kezd nyilván tudja miről van szó és ha ennek tudatában is vállalja akkor ezt szeretettel kellene honorálnod. Ha ezen nem változtatsz akkor magadra maradsz örökre

2019. márc. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!