Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tiniként jobb az első szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiniként jobb az első szex, első párkapcsolat mint felnőttként?

Figyelt kérdés

Ha nekem majd csak mondjuk 25 évesen lesz barátnőm az rosszabb mintha már 18 évesen lett volna?

Nem sikerül randira találnom lányokat.


2021. máj. 31. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettől függ, hanem hogy mennyire szereted a párod. Van aki már 10x éves korától kezdve rendszeresen randizik, s vannak hosszabb-rövidebb kapcsolatai és 30 éves korában találja meg azt akivel mindenben 100%-ig összepasszol.
2021. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
PÁrkapcsolat mindenképp hasznosabb tiniként. Tapasztalatszerzés.
2021. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen tapasztalatszerzés szempontjából jobb korábban, viszont később meg valószínűleg már érettebben tudsz a dolgokhoz állni, szóval abból a szempontból meg később a jobb
2021. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt veszem észre sok emberen, akik később kezdik, hogy utána van egy spirál. Tehát egyre jobban rágörcsölnek és utána már ez a görcs miatt is egyre nehezebben sikerül a sex és a párkapcsolat.

Így az én válaszom fiatalon jobb. Ott, ha nem jön össze van még idő javítani is. Szakítani, új párt keresni.

2021. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem is jobb fiatalon meg ez a legnagyobb baromság, hogy jaj, csak életre szóló szerelem lehet.

Nem kell mindent olyan komolyan venni.

2021. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!