Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is úgy érzi, hogy felnőttk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy érzi, hogy felnőttként, egyetem után esélytelen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sokan házasodnak már ismerőseim közül, sokan az egyetemen vagy gimi végén ismerkedtek össze.

Nekem is volt egyetemről egy hosszabb párkapcsolatom, sajnos véget ért, azóta pedig semmire se megyek, ha társkeresésről van szó.

Természetesen nem vagyok tökéletes, de azelőtt mindig volt udvarlóm/fiúm, szoktak bókolni is nekem, oda figyelek magamra.

Sajnos amikor ismerkednék az alábbi problémákba ütközöm:

- aki tetszik, van barátnője, menyasszonya, még hozzá hosszabb ideje

- akinek nincsen azzal kiderül, hogy valami defekt van, vagy nem illünk össze

- a srác úgy dönt, hogy csak szórakozni akar a huszas évei végén.


Már egy ideje tart ez, hogy nem jön össze egy normális párkapcsolat nekem. Úgy érzem pedig megérdemelném mint mindenki más, hogy szeressek valakit és én is szeretve legyek. Folyamatosan akadályokba ütközöm, már kezdek beletörődni :S


24N



2019. júl. 10. 22:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

A felsorolt problémák egyetem alatt is felmerülnek.


Nekem nem volt nehrzebb, érdeklődni kell azt kész.

2019. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
37%

Több ismerősömtől is hallottam már a dolgot és az egyetemről vagy gimiből ismert ismerőseim közül mindenki olyannal házasodott, akit gimiben vagy egyetemen ismert meg. Szerintem biztos van alapja, ha ennyien mondják, de azért nem olyan durva a helyzet. A suli olyan, hogy odamész több 100 másik fiatallal, akik nagyjából egyformák, nyitottak, szóval könnyű ismerkedni. Egy melóhelyen kevesebb ember lesz és más korosztályokból.

Egyetem után is van élet, ha az embernek tesz érte. Több ismerősömnél is látom, hogy hétköznap hazamennek és hétvégén sem mozdulnak ki. Oké, így mégis hogy akarnak ismerkedni?

Plusz van a te helyzeted, aki még el is várná, hogy jöjjenek a jobbnál-jobb jelentkezők. Egyetemen adta magát a több 100 diákból, de utána mégis mit gondoltál? Mégis hogy találjanak meg a srácok? Ráadásul gondolom az igényeid is bőven magasra vannak lőve. Azért arról gondolhatnád, hogy valamilyen szinten te is tehetsz, ha 24 évesen azokat az általad említett foglalt srácokat nem te fogtad meg, mindenki mást pedig kattantnak tartasz vagy pedig tőled nem akarnak többet...

2019. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nehezebb. Nekem pl férfiként reggel7-4ig kitölti az időm a meló, ahol kizárólag férfiakkal találkozom, nőkkel kb esélyem sincs ismerkedni. Szabad időmben pedig az élet elintéznivalóit, vagy edzést/hobbikat csinálom, amikben szintén nem igazán akad nő. Egyetemen valóban sokkal könnyebb a helyzet.
2019. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

22:22

Honnan veszed, hogy magasak az igényeim? Egyáltalán nem magasak, csak annyi amennyit én is nyújtok.

Azért nem választottak engem, mert foglaltak voltak, rossz időben voltam. Lehettem volna együtt azokkal, akik tetszettek nekem, mert én is gyakran tetszettem nekik, de ők sem akartak felrúgni egy ám már lassan unalmas, de biztonságos kapcsolatot, azért mert a másik tetszik vagy vonzódik hozzá.

2019. júl. 10. 22:51
 5/28 A kérdező kommentje:
Azt sem írtam, hogy mindenki defektes, csak hogy eddig ez történt. Elég sok fiú volt, aki rendesen traumatizált volt, nem volt rendben lelkileg, mentálisan nem volt egészséges. Igen, én elismerem, hogy én ezt kerülöm, mert én mentálisan egészséges vagyok és nem az én feladatom a másikat helyre pakolni
2019. júl. 10. 22:54
 6/28 anonim ***** válasza:
60%

#4: Gyönyörű szép hárító válasz, amiben mindenki más hibás, csak te nem. Ezek után miről beszélünk? Ha folyamatosan csak a 3 fenti kategóriába futsz és ennyire hárítasz mindenre (körülmények, mások kapcsolatai), akkor szerinted nem lenne ideje elgondolkodnod?

De, ha továbbra is ez kényelmes neked, akkor továbbra se tegyél az ügy érdekében semmit és továbbra is hibáztass mindent.

2019. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem értem milyen hárításról írsz, és senkit sem hibáztatok
2019. júl. 10. 23:26
 8/28 anonim ***** válasza:
4%

Nekem konkrétan mindig esélytelen volt, egyetemre nem jártam egyébként. Nekem egy ilyen élet az kb. luxus lenne.


Üdv: egy mentálisan halmozottan egészségtelen és már fizikailag sem egészséges, hiperdefektes, sokszorosan traumatizált férfi

2019. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

Igy jártál....

30 fölött normális kapcsolatra vágyó független férfit nem fogsz találni, a legközelebbi bőven 40 után jön.


Addig maradnak a csoró melósok, a szexkapcsolatosok, mamahoteles lúzerek, vagy a sérült aggszűzek...


😂😂😂 beszoptad...

2019. júl. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Magadról beszélsz?


Én biztos hogy nem szoptam be ;)

2019. júl. 10. 23:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!