Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csúnya, kilógó, lilás-sötétbar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, kilógó, lilás-sötétbarnás, tág cunival vert meg a sors, plasztikát válasszam, vagy sok sikertelen próbálkozás után majdcsak jönni fog olyan, aki nem tesz rá megjegyzést?

Figyelt kérdés
Képet nem küldök senkinek róla. Nagyon el vagyok keseredve, hogy emiatt kizárt, hogy boldog nemi életem lesz.
2021. jún. 1. 08:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
Magadat is elkell fogadni ami így igen nehéz...
2021. jún. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
13%
Segítenék neki elfogadni
2021. jún. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok, nem 1-2 negatív megjegyzés ért eddig.
2021. jún. 1. 09:00
 14/23 anonim ***** válasza:
8%
Kitudnám tölteni neked
2021. jún. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne vágnál bele a plasztikába? Nem egy nagy összeg, és valószínűleg sokkal több lenne az önbizalmad. Ez nem a világ vége, konkrétan senki akinek nem mondod el, rá se jönne. Elhiszem, hogy milyen baromi zavaró lehet az egész, ez megoldaná. Én azt mondom, hogy ha zavar, változtass, nem kell mindig mindent elfogadni.
2021. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Aladdin21 ***** válasza:
65%
Nem a puncid miatt fogok beléfd szeretni
2021. jún. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Noren1989 ***** válasza:
75%

Hát nem tudom, de ez nekem külön tetszene.

A salátás alapból a kedvencem, ha egzotikusak a színek, az meg különösen.


Tehát: normális faszit nem biztos, hogy fogsz találni, de olyat, akinek tetszik, olyat igen :D

2021. jún. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Növessz szőrt, és kész.
2021. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
A nemi szervek vagy csúnyák, vagy még csúnyábbak. De szépnek nevezni nagy túlzás bármelyiket is. Sem a fsz, sem a pna nem szép. Nem is ez a lényege, hanem a gazdája, és ápolt, ne büdös legyen.
2021. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
40%
Az egyém is nagyon ronda, a barátom soha nem is nyúl hozzá inkább, csak ha "kényszerítem", hogy szexeljünk végre, de nyalást, ujjazást, stb soha nem csinál és nem is csinált, de nem is várom el. Sokszor bántó megjegyzést tett rá, az exeim is, ha nem a kapcsolatban akkor szakítás után olyanokat mondtak, hogy úgy lóg mintha f.sz lenne, meg, hogy nem is vagyok nő, stb. Gondolom átérzed hogyan érzek sokszor, kérdező. Úgyhogy, amint lesz elég pénzem illetve bátorságom, én biztosan meg fogom plasztikáztatni, aminek a barátom is örülne, hisz mondta. De elsősorban magam miatt műttetném, mert sokszor fáj a szeméremajkam, beleakad a bugyiba, főleg ha csipkés bugyi, amin nincs ilyen puha rész, akkor az kész rémálom. Annyira hosszú és undorító, nem csak vizuálisan de fizikailag is rossz érzés. Mérlegelj kérdező, így nehéz elfogadni magad, szerintem ne félj a műtéttől.
2021. jún. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!