Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csúnya, kilógó, lilás-sötétbar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, kilógó, lilás-sötétbarnás, tág cunival vert meg a sors, plasztikát válasszam, vagy sok sikertelen próbálkozás után majdcsak jönni fog olyan, aki nem tesz rá megjegyzést?

Figyelt kérdés
Képet nem küldök senkinek róla. Nagyon el vagyok keseredve, hogy emiatt kizárt, hogy boldog nemi életem lesz.
2021. jún. 1. 08:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
50%

Nekem tetszenek a lógósak

21f

2021. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, mielőtt muttetned, nem lehetne, hogy kinyaljalak? Nagyon a gyengeim a logo tág nuni. Semmit nem fogok rá szólni, csak nyalni, ahh imadnam
2021. jún. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
66%

szerintem lenne olyan pasi akinek nem gond nekem sem lenne.

Viszont ez lényegtelen,ha neked nem tetszik rosszul érzed magad akkor változtass minthogy boldogtalan legyél.


Rád írhatnák privátban de nem lenne értelme 1 azért mert kaphattál eleget 2 csak annyit tudni rólad hogy milyen a puncid

3 nem írtad hogy társat keresnél.

2021. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!