Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez lehet a korai kapuzárási...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet a korai kapuzárási pánik jele?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok és még szűz. Eddig nem találtam meg az igazit és valahogy nem tervezem egy egyéjszakás kalanddal elveszíteni. Viszont azt érzem hogy még most vagyok fiatal és most szeretném kihasználni a testi örömöket amíg lehet. Pár év múlva lehet már kicsit öreg lennék hozzá vagy csak szimplán nem teljesítenék olyan jól mint most, de ezt nyilván csak én gondolom így. Van köztetek aki esetleg hasonló cipellőben jár?

2021. jún. 5. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kapuzarasi panik tok mas, ennyi idosen ez termeszetes
2021. jún. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit korai lenne az a kapuzárási pánik, majd valahol 40 és 50 között.
2021. jún. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
6%

Majd valahol 40 és 50 között, utolsó? Egy 40-50 közötti pasi a legszebb férfikorban van! Ezt a kapuzárási pánikot meg felejtsük, ha férfiakról beszélünk. A férfi holtáig férfi marad, korántsem esik olyan hormonális változásokon, mint a nők. Ezt a a kapuzárási pánik kifejezést a nők találták ki, hogy tudják valamivel magyarázni az idősödő férfiak (számukra) érthetetlen viselkedését.

Te meg, kérdező, képzeld el, hogy holnap megtalálod az igazit. Hogy a bánatba fogod őt megtartani? Mert az sokkal nehezebb ám, mint megszerezni! Ha nincs tapasztalatod a nők terén, akkor borítékolható, hogy elveszíted a nagy Ő-t is. Úgyhogy csak szépen állj be a sorba, csajozz, ismerkedj, tanuld meg a nők lelkivilágát és gondolkodásmódját, ami merőben más, mit a miénk.

2021. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 pont ez az, hogy a legszebb korban van és általában nős. Pont ezért van a kapuzárási pánik, mert szeretne még élni és fiatal tyúkokkal huncutkodni 🤷‍♂️
2021. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!