Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold vagy hotwife kedvelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold vagy hotwife kedvelő pároknál mi izgató ebben a felállásban a nő, illetve a pasi számára?

Figyelt kérdés
Pasik, az izgató inkább hogy a párotok más pasin élvez el, vagy az, hogy a másik pasi élvez bele a párotokba? Nők számára mi izgató ebben a felállásban?

2021. jún. 5. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem az izgat, hogy más használja a feleségem
2021. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra azért izgató, mert nekem átlagon aluli szerszámom van, így amikor egy másik férfivel van együtt, akkor ő általában olyan helyeken meg úgy is tudja izgatni, ahogy én nem tudom.
2021. jún. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyértelműen a párom öröme, orgazmusa izgat fel.

De imádom azt is, amikor franciázik egy partnernek.

2021. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Szeretem látni ahogy egyszerre többen használják előttem,ha több farok van benne egyszerre azt, hogy ő ezt élvezi nagyon, szinte önkívületi állapotban, az engem izgat nagyon. Gyakran csak a látványtól elélvezek. Izgat az a tudat és látvány is, hogy többen beleélveznek,az egy csodás dolog úgy látni őt a végén teljesen kielégülve, hogy tele a teste, arca, szája, melle spermával, a popsijából, puncijából folyik ki. Engem az is izgat, hogy ha utána kinyalhatom,vagy dughatom én is úgy mikor mások már végeztek vele és a spermás puncijába még én is beleélvezhetek.
2021. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább csak párcserés szex oldalról és jelenlétem nélküli dugásokról tudok nyilatkozni. Az exemmel gyakran csináltuk, azért mert izgatott mindkettőnket, hogy látjuk egymást mással szexelni és engem az a tudat is, hogy őt nagyon sokan megdugták már előttem is és mikor mi együtt voltunk is dugott másokkal is bulikban is, tinderrol, szex oldalakrol felszedettekkel is a tudtommal. Sokszor én böktem rá palikra, hogy azzal dugjon és utána ne mossa le magát, hazajött és kinyaltam, megdugtam én is . Ha haza jött elmeselte mindig részletesen mi volt, ettől totál kikészültem mindig.
2021. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A nő "büntetlenül" lehet más/idegen férfiakkal, A férfi pedig rájön, hogy akit esetleg már kicsit kezd unni, az egy nagyon is kívánatos nő. (F)
2021. jún. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az az izgató hogy más pasi/pasik élveznek bele.


Kéne már egy ilyen asszony újra. :D

2021. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem az izgatna, hogy a barátnőm hasára vagy melleire élvezzen.
2021. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettőben van izgató,ha elélvezett,aztán bele élveznek.Aztán én is..
2021. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom az egyetem alatt prosti volt. Volt, hogy 10-12 pasi dugta meg egy nap, de volt, hogy több pénzért gangbang-ben is volt 6-10 csávó val. Mikor őt megismertem kezdett el izgatni ez az egész. Alig vártam a napi beszámolókat, hogy kik voltak nála, mit kértek mit csináljon. Egy 50+ os csávóbol álló gangbang partin egyik f@szi kamerázott, feltolták a videót egy weboldalra, ahogy az akkor alig 20 éves kis törékeny csajomat dugják . Akkor jött az, hogy én ezt élőben is akarom látni. Nem csak videón, meg hallgatni a sztorikat és utána jól megdugni őt. Mondtam neki is. Erre az volt a válasz, hogy oké de akkor ezzel és ezzel a pasival akarja csinálni, akkor ott lehetek és konkrétan a legjobb barátaimat sorolta fel.

Na ez volt nem semmi lelki harc.

Valahogy idegenekkel jobbnak gondoltam ezt. De aztán közben rajottem, hogy ez így még izgatóbb, hogy a legjobb 4 barátommal használjuk őt közösen. Persze az ő csajaik, feleségeik előtt ezt maximális titokban tartva, amitől még jobban izgat így mindekettőnket. Engem mondjuk az nem izgat, hogy kinyaljam spermasan, de az igen, hogy teleélvezik a puncijat, popsiját, száját többen. Meg, hogy látom Dp-ben másokkal is elélvezni. Vagy, hogy egy hosszabb parti után 2 farok bemegy a puncijába is, popsiba is és úgy élveznek bele többen, én is persze.


Ő most 24 éves, én 34.

2021. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!