Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold vagy hotwife kedvelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold vagy hotwife kedvelő pároknál mi izgató ebben a felállásban a nő, illetve a pasi számára?

Figyelt kérdés
Pasik, az izgató inkább hogy a párotok más pasin élvez el, vagy az, hogy a másik pasi élvez bele a párotokba? Nők számára mi izgató ebben a felállásban?

2021. jún. 5. 15:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Izgat, hogy milyen érzés más fiatal feleségével szexelni :)


33/F nős

2021. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Rosszlanyokrol szoktunk 18 éves körülieket hívni a feleségemmel. Engem izgat, hogy fiatal lányokat dugjak, a szűk puncikat akarom. 15 évig dolgoztam középiskolai tanárként egy többségében lány iskolában. Szívesen keresték a társaságomat, mert próbáltam mindig a jó fej haver tanár lenni. A nyári táborokban, ottalvós osztálykirándulásokbol általában főleg a végzős lányokkal azért lehetett legalább pettingelni, de többször volt szopás, dugas is. Mikor eljottem az anyagiak miatt, akkor kattantam rá a rosszlanyokra jobban. Persze előtte is jártam fiatal prostikhoz, adtam magán nyelvórákat exdiákoknak és velük is volt párszor szex vagy csak szopás az óradíj helyett. A feleségem tudott errol már a házasságunk előtt is, hogy szeretem a vékony tiniket dugni. Elfogadta, mert egyébként jól megvagyunk, de nekem erre szükségem van. Az utóbbi években harmasozni is szoktunk fiatal fizetős lányokkal , de van gyakran, hogy a feleségem csak néz minket és vibrátorral kielégíti közben magát. Ő 42 éves, én 57 vagyok.
2021. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az hogy egy másik faroktól èlvezne el.😁😋
2021. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is az izgat, ha beleélveznek egy nagyobb szerszámmal többször is és ő ezt annyira élvezi, hogy elélvez tőle közben. Meg az is izgalmas, hogy jó alaposan megkapja a magáét, annyira, hogy utána érzékenyebb legyen neki. :D
2021. jún. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!