Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm 4 hónapon keresztül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 4 hónapon keresztül erőszakoskodott, hogy beszéljek a múltamról, egy együttlét után megtettem, rá egy hétre szakított velem, tényleg ilyen idióták a nők?

Figyelt kérdés
2021. jún. 5. 23:27
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
97%
8-as vagyok, nem tudom mi vállalhatatlan ezen, szerintem ne sajnáld a szakítást.
2021. jún. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Én voltam a hülye mondjuk hogy hagytam magam behúzni a csőbe.


A múltformálásról pedig annyit, hog igen, valóban a múltunk formál, de ennek a hatását a jelenben látjuk. És ha egyébként meg minden klappol, akkor minek faggatózni olyan dolgokrol, amihez semmi közünk?

2021. jún. 6. 00:14
 13/40 A kérdező kommentje:
Köszi 11es
2021. jún. 6. 00:15
 14/40 anonim ***** válasza:
80%

nem az a baj, hogy masszázsszalonban lefeküdtél egy lánnyal, hanem hogy fizettél a szexért. a pristizás van, akinek kizáró ok, ez van.


sokkal rosszabb, ha ez évek múlva derül ki...nem tudom, én nem akarnék olyannal együttlenni, aki nem tudja elfogadni a múlta.

2021. jún. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
De ha valaki tinderen szed össze egy könnyűvérű csajt, aki mindennap mással fekszik le, vagy discoban egy részeg ribit, aki 10 perccel ezelőtt ki tudja kinek a kocsiából szállt ki, az oké? De ha én felmegyek a beszamolok.comra és választok magamnak egy igényes masszázslányt, aki odafigyel a higéniára, bejövünk egymánsak és megtörténik a dolog, az már tragédia… Nem is értem, akkora hisztit levágott. A másik meg az volt, hogy mikor először együtt voltunk, nem védekeztünk, és attól félt hogy terhes lett (hozzáteszem ő is akarta), ezért bosszúból csinálta a cirkuszt
2021. jún. 6. 00:22
 16/40 anonim ***** válasza:
74%

öhm a hiszti az, amit itt te lenyomsz, bro 😅


más fizetni egy másik ember testéért, aki a pénzért csinálja és más egy kölcsönös élvezeten alapuló egyéjszakás... van akinek egyik belefér, másik nem. ennyi, ezzel nem tudsz mit kezdeni. tessék szépen férfiként elfogadni a helyzetet és nem idétlen nőket szidó nyafirohamot nyomni a gyiken

2021. jún. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
85%

Jaaa hogy te ezért a teljes szolgáltatásért fizettél :D

Azt hittem, hogy annyira jól nézel ki, hogy bejöttél a masszőrnek és történtek dolgok.

Bizonyos emberek higéniai okokból annyira nem támogatják a prostitúciót, hogy a partnerüktől sem fogadják el.

Egyszerű a megoldás: olyan lányt kell keresni akinek ez nem probléma. Nem a víz a hülye ha a kacsa nem tud úszni.

Mielőtt kapom a savazást (a tinderes monológ alapján) van egy nagyon kedves férfi ismerősöm aki a HIVet egy "igényes pajkos lánytól" szedte össze, aki valahogy elfelejtette mondani neki, hogy mi is a szakmája, pedig ő az előtt nem volt prostituálttal. Azért hallgatott az exe a múltjáról, mert tudta, hogy akkor a srác össze sem jött volna vele.

Nem az a probléma, hogy szétmentetek, utaltam rá a 8-as válaszomban de lehet, hogy nem jött át: amikor hazudsz, vagy letagadsz valamit akkor megtagadod a párodtól a választás jogát. Mármint azt a választásét, hogy minden információ fényében veled akar-e lenni vagy sem. Ezért van az, hogy az őszinteséged jó döntés volt, az már kevésbé az, hogy szidod a női nemet egy racionális döntésért.

2021. jún. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
84%

#14 es rátapintott a lényegre. Pont 3 hónapja dobtam egy pasit, mert bevallotta, hogy prostizott már párszor, majd még magyarázta nekem, hogy de mi olyan nagy dolog ezen, miért akadok ezen fent?:D jesszusmaris. Elmondtam egy imát akkor, hogy volt annyi eszem, hogy húztam gumit:DD

Megértem az exed, jól tette, hogy lelépett. Mellesleg az itteni megnyilvánulásaidból látszik az is, hogy elég primitív vagy. Szóval csak azt csodálom, hogy 4 hónapig húzta melletted

N

2021. jún. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
25%

Nem szabad őszintének lenni.

Ha volt korábban húsz csajod, az a nők többségénél még előny is, mert azt jelenti, hogy jópasi vagy és a személyedben ők fogtak egy jópasit maguknak.


Ha prostikhoz jártál, akkor biztos egy perverz lúzer vagy, aki nem tudott nőt szerezni és bármikor hajlandó lesz a jövőben is prostizni, ha bármilyen probléma áll elő a kapcsolatotokban.


A nők így gondolkodnak. Tudom, furcsa ez, de ez van. Jobb nem őszintének lenni ilyesmiről. A múlt az elmúlt, de csak akkor marad a múlt és nem lesz hatással a jelenre, ha nem emlegetik folyton, nem faggatnak róla, nem használják munícióként ellened.

2021. jún. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
43%

Öcsém. ha ezért lelépett, akkor komolyan hadd menjen. :D

Még a kabátot is feladtam volna rá hogy hamarabb indulhasson. :)


És hidd el, neki is van vaj a fején, ahogy minden csajnak. :)

2021. jún. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!