Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm 4 hónapon keresztül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 4 hónapon keresztül erőszakoskodott, hogy beszéljek a múltamról, egy együttlét után megtettem, rá egy hétre szakított velem, tényleg ilyen idióták a nők?

Figyelt kérdés
2021. jún. 5. 23:27
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
A múltad hozzádtartozik, megmásítani úgy sem tudod, azzal együtt kell elfogadni. Aki másképpen gondolja az meg nem az igazi párod, ennyike.
2021. jún. 6. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
77%
17 szépen leírja, teljesen egyet értek.
2021. jún. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

"Barátnőm 4 hónapon keresztül erőszakoskodott.."


Nekem már ennyi elég is lett volna.Kb ki nem állom a csüngö,nyaggató személyeket.Kvára unalmasak,és fárasztóak!

Igaza van a 21# nek.Jobb hogy megszabadultál töle!

2021. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
39%

De ha a lány volt előtted gruppenszexben, arabokkal, feketékkel hetyegett, házas pasit csábított el, vagy szimplan csak annyit dugták, hogy kiakadt a számlálója, akkor azt nehogy felhozd neki! Mert neki szabad és ugye a múlt, ahhoz senkinek semmi köze.

Ilyenek a nők.

2021. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nem az a bajom, hogy lelépett, hanem az, ahogy ezt rendezte.


Nem vagyok rossz pasi, és nem prostival vesztettem el a szüzességemet. Egyszer, amikor épp nem volt párom, gondoltam elmegyek egy masszázsszalonba. A tisztánlátás végett: van a prosti, aki pénzért lefekszik veled, és van a masszőz, aki olyan, mint a normál masszőr azzal a különbséggel, hogy a masszázs végén kielégít. Tehet alap esetben maaszőzzel nincs szex. Na most, én erotikus masszást kértem, meglátogattam a hölgyet, és a masszás kozben kialakult egy szimpátia, és lefeküdtünk. Tehát a masszázsért fizettem, a szexért nem (szimpátia alapon történt, mindketten élveztük). És nem a sarki fogatlan terinénivel voltam együtt, hanem egy igényes, modellalkatú nővel. Nem volt párom, nem csaltam meg senkit. Ja és nem azért mentem el, mert 35 évesen is szűz voltam, és túl akartam lendülni a dolgon. Ha ez ennyire égbekiáltó bűn, akkor tényleg nem szabad a múltról beszélni, mert bármit ki lehet forgatni. (Következő barátnőm ha kérdez erről és elmondom, hogy az előző kapcsolatom 4 hónapig tartott, akkor majd ő is elkezd kombinálni, hogy vajon miért csak 4 honapig? Biztos megcsalta… akkor engem is meg fog csalni…)


Elítéltek, hogy itt leírtam a fondolataimat, de nem veletek csinálták meg azokat a szemét húzásokat, amiket ő velem. Eleve mielőtt ezt elmondtam, megígértettem vele, hogy ezt kezelje bizalmasan, ne mondja el senkinek, mert magánügy, de én megbízom benne annyira, hogy neki elmondjam. Válasz: “persze, bennem megbízhatsz, nem mondom el senkinek”. Másnap az egész nagycsalád tudott róla. Amikor kérdőre vontam, akkor pedig hárított. Itt a bizalom már meg is tört. Egy hét múlva, mikor találkoztunk, azt mondta, hogy szerinte meleg vagyok, és “tartsunk szünetet”. Fel se vállalta az igazi érzéseit, mert ő is érezte, hogy ciki, hogy 4 hónapon keresztül azt hajtogatta, hogy benne megbízhatok, es neki mondent elmondhatok, mikor ez megtörténik, akkor meg kiveri a hisztit. Utána meg ment a játszmázás, hogy nem tudtam elérni, ha igen akkor flegma volt, így a végén megmondtam neki, hogy akkor ezt felejtsük el, nem fog egy ilyen kis ribi engem talonban tartani, amig talál mást, és szakítottam vele (ténylegesen ő szakított velem, de nekem volt bátorságom ezt kimondani). Egyébként valószínüleg már volt neki harmadik a képben, engem is instán ismert meg, második nap már olyan intim dolgokról írt, hogy csak néztem (úgy hogy a hangomat nem hallotta). 21 éves kis csitritől mit várni…


Szóval ja, ezt megtanultam, hogy nem szabad a múltról beszélni, legalábbis a kapcsolat elején nem, amíg nem ismered a másikat, mert nem tudják normalisan kezelni a nők. És az a durva, hogy akinek meg tényleg gáz a múltja, az meg megtanulja eltusolni/bekamuzni valami olyat, amit a nők hallani akarnak, így neki ebből nem lesz gondja. Imádom a nőket, elvárják az őszinteséget, és a legtriviálisabb dologtól is így kiakadnak. Hát kösz, tudjátok, melyik nőnek fogok mégegyszer megnyílni.


Na mind1, jól esett ezt most kiírni magamból. Legközelebb okosabb leszek, és nem beszélek a múltamról, akármennyire nyaggat a másik, vagy majd behazudok valamit.

2021. jún. 6. 10:29
 26/40 A kérdező kommentje:

23: na igen, 4 hónapig tudtam hárítani, fene egyevmeg, hogy szex után hozta fel ezt a témát, amikor el vagyok gyengülve, haragszom magamra, hogy behúzott a csőbe.


24: köszönöm, teljesen igazad van. Nagy manipulátorok a nők, én vagyok a hülye, hogy a párombam meg szeretnék bízni

2021. jún. 6. 10:33
 27/40 anonim ***** válasza:
60%
oké értjük, csúnya gonosz buta a volt barátnőd. inkább örülj akkor, hogy megszabadultál tőle, lehet ünnepelni a sirámok helyett, nem?
2021. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Te nem voltál mérges, amikor téged szivattak le? Hagy bosszankodjak már, hogy milyen emberek vannak. Majd pár nap múlva megnyugszom
2021. jún. 6. 10:41
 29/40 anonim ***** válasza:
21%
akkor jó :D csak hát tudod ez a direkt bicskanyitogató kérdésfeltevés egy pöppet idegesítő, ha legközelebb csalódsz a barátnődben, akár enélkül is kiírhatsz ám majd kérdést
2021. jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
72%

Találj ki egy egyszerű mesét, amihez tartod magad.


K*rváztál, masszázsszalonba jártál? Nem, soha.


Voltál swinger klubban, párcserés vagy csoportos szexben? Nem, soha. Miért? Te szeretnéd kipróbálni?


Egyéjszakás kaland? Nem volt.


Ennyi. Nem kell felületet adni a támadásokhoz.


Abban biztos lehetsz, hog, egy instán megismert 21 éves csajnak is voltak dolgok az életében, amiket neked nem mondott el, főleg ha olyan intim dolgokról írt még ismeretlenül is.

Ne őrökd ezen magad, legalább 4 hónapig volt alattad valaki. A család majd elfelejti ezt a dolgot, vagy legalábbis nem fogják az orrod alá dörgölni, ha van egy kis eszük

2021. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!